مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1396/07/17 تعداد بازدید: 111
print
تعامل بین دستگاه های فرهنگی موجب بالندگی نظام تعلیم و تربیت می شود

 رئیس اداره تبلیغات اسلامی آزادشهر:

تعامل بین دستگاه های فرهنگی موجب بالندگی نظام تعلیم و تربیت می‌شود
 
حجت‌الاسلام رضا دیلمی گفت:تعامل بین دستگاه های فرهنگی موجب بالندگی نظام تعلیم و تربیت می‌شود
 
حجت‌الاسلام رضا دیلمی در جلسه ستاد اقامه نماز آموزش و پرورش شهرستان آزادشهر گفت:تعامل و مشارکت بیش از پیش در رسیدن به اهداف متعالی نظام تعلیم و تربیت آموزش و بهرمندی از ظرفیت های بی نظیر حوزه های علمیه،روحانیون و مبلغان و مبلغات در تربیت دینی و تعمیق باورهای مذهبی دانش آموزان تأثیر بسزایی دارد.
 
رئیس اداره تبلیغات اسلامی آزادشهر بیان داشت:لازم است همه ابزارها و امکانات و برنامه ریزی ها در آموزش و پرورش در راستای تقویت اعتقادات دینی و مذهبی دانش آموزان و اولیاء و در جهت حفظ ارزشهای انقلاب اسلامی و شهدا و پاسداری از منافع ملی باشد.
 
وی افزود:تعامل بین حوزه های علمیّه و آموزش و پرورش موجب بالندگی معنوی نظام تعلیم و تربیت خواهد شد و در برنامه ریزی و رسیدن به اهداف غایی یک طرح در مدرسه کمک شایانی خواهد کرد.
نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک