مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1399/04/07 تعداد بازدید: 9
print
 به مناسبت سالگرد تاسیس سازمان تبلیغات اسلامی، گردهمایی کارکنان تبلیغات اسلامی گلستان برگزار شد

گردهمایی کارکنان تبلیغات اسلامی گلستان بمناسبت تاسیس سالگرد سازمان تبلیغات اسلامی و هفته تبلیغ و اطلاع‌رسانی دینی 4 تیر در سالن ولایت اداره کل برگزار شد.
 
 حجت‌الاسلام نورالله ولی نژاد در این مراسم اظهار کرد: انسان قیمت بالایی دارد و قیمت و عیارش توسط خودش تعیین می‌شود و کسی دیگری نمی تواند تعیین کند.
 
وی با حدیثی از امام علی(ع) در خصوص ارزش انسانها گفت: جان بهاى شما جز بهشت‏ نیست؛ پس آن را جز به بهشت می فروشید.
 
مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان با بیان این مطلب که هر کسی که قابلیت و توانایی بیشتر داشته باشد، ثروت بیشتری کسب خواهد کرد افزود: با این نگرش می توان ثروت گرانقدر و سرمایه ارزنده کسب کرد.
 
وی از رابطین و گروه های هدف و کارکنان سازمان تبلیغات اسلامی که در طرح مواسات و کمک مومنانه نقش پررنگی داشتند قدردانی کرد.
 
در ادامه حجت‌الاسلام رضا دیلمی بیان داشت: جنگ امروز ما در مقابله با نظام سلطه، جنگ تمدنی و اندیشه است.دشمن با تمام وجود از غول تبلیغاتی خودش برای خدشه دار کردن انقلاب استفاده کرده است.
 
معاون امور فرهنگی و تبلیغ اداره کل تبلیغات اسلامی گلستان ادامه داد: در گام دوم انقلاب با صراحت آمده است مسیر از خودسازی شروع می‌شود تا تولید رفتار و باورهای دینی رقم بخورد.
 
وی با بیان این مطلب که راه اندازی قرارگاه دینی و انقلابی و جهادی گفتمان ساز در سطح جامعه یک ضرورت است تصریح کرد: تلاش بسط ارزشها یک مطالبه شود و دین، معنویت، اخلاق و شهادت طلبی به‌عنوان مطالبه قرار گیرد و این عرصه نقش محوری دارد.
 
حجت‌الاسلام دیلمی گفت: سازمان تبلیغات اسلامی به‌عنوان یکی از رویش های انقلاب اسلامی از منظر مقام معظم رهبری است و به‌عنوان دیده بان فرهنگی جامعه نقش تعیین کننده دارد.
 
وی با اشاره به این مطلب که نهضت مردمی تولید محتوای سایبری یک ضرورت است، افزود: در جریان کرونا همگان در کشور دیدند که اهمیت حوزه فضای مجازی و اجتماعی چقدر نقش آفرین و تعیین کننده است.
 
در پایان از همکاران بازنشسته این سازمان تجلیل به عمل آورده شد.
نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک