مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1397/08/16 تعداد بازدید: 215
print
به آتش کشیده شدن پرچم آمریکا در کلاله

پرچم استکبار جهانی و رژیم پلید صهیونیستی به مناسبت سالروز 13 آبان در شهرستان کلاله به آتش کشیده شد.

سید رضا حسینی در این خصوص گفت: مردم غیور و شهید پرور شهرستان کلاله با حضور گسترده در راهپیمایی باشکوه ۱۳ آبان، ضمن اعلام انزجار و برائت از استکبار جهانی، پرچم آمریکا و رژیم صهیونیستی را به آتش کشیدند.

 
مسئول امور تشکل های دینی اداره تبلیغات اسلامی کلاله افزود: در این مراسم، دانش آموزان و دانشجویان نیز با حضور آگاهینه خود و با شعار مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل و مرگ بر آل سعود، مقابله با استکبار جهانی را یک از اصول و مبانی انقلاب اسلامی دانستند و بر آن تاکید کردند.
 
گفتنی است با توجه به تقارن این ایام با ماه محرم و صفر الگوپذیری از حماسه عاشورا یکی از مهم ترین محورهای مهم این راهپیمایی بود که مردم با شعار لبیک یا خامنه‌ای لبیک یا حسین است یک بار دیگر با آرمان های امام و شهدا، تجدید بیعت کردند.
نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک