مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1397/03/30 تعداد بازدید: 197
print
بهره مندی ۵هزارنفر از فعالیت های قرآنی تبلیغات اسلامی گنبد در رمضان ۹۷

رئیس اداره تبلیغات اسلامی گنبد کاووس ازبهره مندی 5هزارنفر از فعالیت های قرآنی این اداره در رمضان 1397خبرداد.

 حجت‌الاسلام علی فتحی گفت:ماه رمضان بهترین فرصت برای انس با کلام الله مجید است و همین دلیل برنامه های متنوع قرآنی در این ماه برگزار شد.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی گنبد کاووس درادامه بیان داشت:تلاوت قرآن همگام با تفکر در حد توان و امکان به قرائت قرآن پرداختن، درک مفاهیم و آموزه‌های قرآن کریم و عمل به دستورات قرآن در زندگی چهارگام بهره مندی از فعالیت های قرآنی است که اگر این چهار مرحله را افراد طی کنند می توانند از مکتب اهل بیت(ع) بهره‌ مند شوند.
فتحی خاطر نشان کرد:همه ساله شاهد استقبال گسترده نوجوانان و جوانان در برنامه های قرآنی هستیم به‌ویژه در ماه رمضان امسال تعداد۵هزارنفر از فعالیت های قرآنی ماه رمضان در مساجد،موسسات و مراکز قرآنی بهره مند شدند.
رئیس اداره تبلیغات اسلامی گنبد کاووس تصریح کرد:ازجمله فعالیت های قرآنی ماه رمضان برگزاری کرسی های تلاوت قرآن،محافل انس باقرآن،جلسات جزء خوانی،تفسیر قرآن،آموزش های صحیح خوانی و مفاهیم قرآن کریم بود.
نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک