مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1396/09/14 تعداد بازدید: 471
print
بصیرت راه مقابله با توطئه های دشمنان است

حجت الاسلام حسینی گفت: بصیرت راه مقابله با توطئه های دشمنان است.

 رئیس اداره تبلیغات اسلامی علی آبادکتول:

بصیرت راه مقابله با توطئه های دشمنان است
حجت‌الاسلام حسینی گفت: بصیرت راه مقابله با توطئه های دشمنان است.
 
 حجت‌الاسلام سیدعلی حسینی در نشست با حجت‌الاسلام آلوستانی روحانی مستقر روستای الازمن مبلغان را پرچمدار تبلیغ و ترویج ارزش های دینی در جامعه خواند و گفت: بصیرت بخشی و هوشیاری راه مقابله با هجمه ها و توطئه های فرهنگی دشمنان است.
 
رئیس اداره تبلیغات اسلامی علی آبادکتول، از مبلغان به‌عنوان پرچمداران اشاعه آموزه های دینی یاد کرد و افزود: اخلاص عمل، تبلیغ جهادی، روحیه انقلابی و دلسوزی مبلغان امری مهم در راستای نهادینه سازی ارزش ها و ارتقای فرهنگ دینی جامعه است.
 
وی تحکیم بخشی به باور و اعتقادات دینی نسل جوان را لازمه مصون سازی آنان در برابر هجمه های فرهنگی خواند و اظهار داشت: با انجام رسالت تبلیغی خود می توان در تحقق این مهم در جامعه اسلامی نقش آفرین شد.
 
حجت‌الاسلام حسینی مطالعه، تحقیق و تسلط بر علوم روز جامعه را لازمه پاسخگویی به سؤالات و شبهات نسل جوان دانست و خاطرنشان کرد: مبلغ با تکیه بر علم و دانش و آگاهی کامل نسبت به مسائل روز جامعه می تواند در این راستا به خوبی ایفای نقش کند.
نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک