مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1397/11/15 تعداد بازدید: 447
print
برگزاری همایش طلایه داران فاطمی در گرگان

همایش طلایه داران فاطمی با هدف تبیین دست آوردهای چهل سالگی انقلاب اسلامی در گرگان برگزار شد.

  همایش طلایه داران فاطمی با هدف تبیین دست آوردهای چهل سالگی انقلاب اسلامی و همچنین تجلیل از کاروان های پیاده و دست اندرکاران محرم و صفر به همت اداره کل تبلیغات اسلامی، اوقاف و امور خیریه و استانداری گلستان در سالن خلیج فارس دانشگاه منابع طبیعی گرگان برگزار شد.

 
حجت‎الاسلام مصطفی کرمی، استاد حوزه و دانشگاه تهران در این همایش اظهار کرد: انقلاب اسلامی به چهل سالگی رسیده و حالا این شجره طیبه، تنومند و ستبر تا به امروز در برابر همه مشکلات ایستاده است.
 
وی با بیان اینکه جنگ ما جنگ بر هم زدن معادلات و نظام ما نظام بر هم زدن محاسبات بود، ادامه داد: تنها با محاسبات زمینی نمی‎توانستیم به ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی که تهیدست در برابر قدرت‎های پوشالی قرار گرفته بود، برسیم.
 
استاد حوزه و دانشگاه اظهار کرد: هدف قرآن کریم از نقل داستان هایی مانند زندگی حضرت یوسف (ع) در واقع نشان دادن نتیجه کار افرادی است که دچار فساد شده اند و خداوند آن ها را عذاب می دهد.
 
حجت‌الاسلام کرمی ادامه داد: متاسفانه برخی از افراد در جامعه شعار انقلاب و آرمان هایشان را فراموش کردند و شعارهایشان به شعار در رابطه با گوشت، مرغ و... تبدیل شد، اما باید این نکته را بدانیم اگر در مسیر انقلاب باقی نمانیم هیچگاه نصرت الهی شامل حال ما نمی‎شود.
 
وی با بیان اینکه کمک های الهی تا زمانی ادامه دارد که داعیه داران نظام در صراط نظام باقی بمانند، اظهار کرد: برخی چیزها قادر ادراک به حس نیست و در آزمایشگاه قابل اندازه گیری نیست مثلا رابطه بین حقوق والدین و کوتاه شدن عمر را نمی توان اندازه گیری کرد و این ها قواعد معنوی نظام تشریح است.
 
مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان هم در این مراسم گفت: انقلاب ما به چهل سالگی که سن کمال است رسیده و نیازمند توجه بیشتر است.
 
حجت‌الاسلام نورالله ولی نژاد اظهار کرد: ما اصرار داریم هیئت ها در دسترس خانواده ها و نوجوانان باشد تا هم خانواده ها از این برنامه های فرهنگی بهره ببرند و آسیب های اجتماعی کاهش پیدا کند.
 
وی ضمن تجلیل از دست اندرکاران پیاده روی اربعین و شهادت امام رضا (ع) اظهار کرد: از همه دستگاه ها درخواست می‌کنیم تا پای کار بیایند و مشکلات ما در این زمینه کاهش پیدا کند.
 
حجت‌الاسلام ولی نژاد ادامه داد: پیاده روی یک کار مقدس و ارزشمند است و همواره باید از مردم بایت حضور پرشکوه در این پیاده روی ها سپاسگذار بود، امیدواریم ۲۲ بهمن امسال هم باشکوه تر از سال های پیش برگزار شود.
 
معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی گلستان هم در این همایش گفت: هیئت های مذهبی پرچم داران نهضت امام حسین (ع) و در ادامه مسیر پرچمدار نظام هستند.
 
حجت‌الاسلام علی سایری ادامه داد: برای اینکه امروز بتوانیم ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی را جشن بگیریم شهدای زیادی را تقدیم کردیم تا این نهضت به بلوغ کامل برسد.
 
وی افزود: کسانی که چشم دیدن انقلاب را نداشتند دست به دست هم دادند تا این انقلاب به ثمر ننشیند و پس از پیروزی انقلاب اسلامی هم با برنامه های مختلف ازجمله کودتا و راه اندازی هشت سال جنگ تحمیلی به مقابله با انقلاب پرداختند.
نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک