مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1396/12/22 تعداد بازدید: 232
print
 برگزاری جلسه ی مجمع الذاکرین بانوان آزادشهر

 برگزاری جلسه ی مجمع الذاکرین بانوان آزادشهر

کارشناس فرهنگی اداره تبلیغات اسلامی آزادشهر از برگزاری سی و ششمین جلسه ی مجمع الذاکرین بانوان این شهرستان خبر داد.
 
سی وششمین جلسه مجمع الذاکرین بانوان مداح آزادشهر در تکیه قمر بنی هاشم علیه السلام این شهرستان برگزار شد.
 
کارشناس فرهنگی اداره تبلیغات اسلامی آزادشهر تصریح کرد: در این جلسه بر اهمیت توجه به منابع و مقتل خوانی صحیح و استفاده از متون معتبر مورد تاکید قرار گرفت. 
 
وی گفت: مداحان اهل‌بیت (ع) سرمایه عظیمی در دست دارند که باید در حفظ آن کوشا باشند.
 
حسین زاده در ادامه، پوشش قرار دادن همه مداحان و نوحه ‏خوانان شهرستان در بحث مسائل آموزشی و توجیهی درطول سال را لازم دانست و متذکر شد: با اهتمام به این امر بسیاری از مسائل و آسیب‏ها که ممکن است در مداحی بوجود آید، پیشگیری می ‏شوند.
 
وی تصریح کرد: کانون مداحان می تواند در زمینه جذب جوانان در مسیر اهل بیت (ع) نقش حیاتی ایفا کند و در نتیجه از موجب ارتقاء باورهای دینی و جلوگیری از ناهنجاریهای اخلاقی می‌شود.
 
گفتنی است: مجمع الذاکرین بانوان آزادشهر، ۱۲۰ عضو فعال دارد و جلسات آن در هر ماه، به صورت مستمر و منظم در حال پیگیری است.
نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک