مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1398/04/26 تعداد بازدید: 258
print
برگزاری جلسه آموزشی توجیهی طرح سالم سازی سواحل دریا در گلستان

جلسه آموزشی توجیهی طرح سالم سازی سواحل دریا با حضور اساتیدی از مؤسسه تبلیغی بقیة الله قم در اداره کل تبلیغات اسلامی گلستان برگزار شد.

حجت‌الاسلام ولی نژاد مدیرکل تبلیغات اسلامی استان گلستان در جلسه آموزشی توجیهی طرح سالم سازی سواحل با اشاره به هدف اصلی و نقش روحانیون در طرح سالم سازی سواحل اظهار کرد: شهرستان‌های بندرگز و بندرترکمن جزء طرح سالم سازی سواحل هستند و باید با برنامه ریزی این طرح را به سمت تفرجگاه‌ها و جنگل‌ها ببریم.

عضو شورای فرهنگ عمومی استان گلستان گفت: با رشد اجتماعی، تکنولوژی و صنعت کار فردی اثرش به حداقل رسیده و در حال حاضر کار جمعی نتیجه‌بخش است.

ولی نژاد با بیان این مطلب که کار جمعی یک اصل است افزود: در آینده نه چندان دور کارها به‌صورت جمعی انجام می‌شود زیرا این کار باعث هزینه‌های پایین و بهره‌وری بیشتر می‌شود.

گفتنی است، این جلسه با حضور حجج الاسلام امامی نژاد و پورعلی از اساتید مؤسسه تبلیغی بقیة الله قم در سالن جلسات اداره کل تبلیغات اسلامی استان گلستان برگزار شد.

نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک