مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1396/10/14 تعداد بازدید: 185
print
 برگزاری انتخابات اعضای استانی شورای هئیت های مذهبی در گلستان

 برگزاری انتخابات اعضای استانی شورای هئیت های مذهبی در گلستان

انتخابات اعضای استانی شورای هئیت های مذهبی در گلستان برگزارشد.
 
حجت‌الاسلام علی اکبر سایری در ابتدای این جلسه که با حضور مدیرکل این اداره برگزارشد با اشاره به حوادث اخیر اغتشاشات درکشور گفت: در پی اعتراض اقتصادی مردم، متاسفانه دشمنان نظام از این فرصت پیش آمده سوئ استفاده کرده به نظام دهن کجی وتوهین کردند که قطعا مردم به موقع جواب آنها را خواهند داد.
 
معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی گلستان خاطر نشان کرد: کسانی که هتک حرمت کردند وبه اموال عمومی وبه بعضی از مراکز صدمه وارد کردند وآسیب هایی رساندند یقینا به خارج از کشور وابسته هستند و ازمزدوران استکبار جهانی عوامل اسرائیل و عربستان می باشند.
 
سایری تاکید کرد: این افراد که هیچ شکی به وابستگی آنها نیست توسط مردم وهیئت های مذهبی محکوم به شکست هستند.
در ادامه شرایط کانداتوری برای احراز مسئولیت در شواری هیئت مذهبی توسط حجت‌الاسلام سایری قرائت وبا رای نمایندگان هیئت های مذهبی شهرستان ها، اعضای استانی برای مدت ۲سال انتخاب شدند.

 

نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک