مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1397/04/15 تعداد بازدید: 111
print
برگزاری اردوی پایگاه های فرهنگی اجتماعی استان گلستان درمازندران

اردوی فرهنگی تفریحی پایگاه های فرهنگی اجتماعی استان گلستان درعباس بهشهراستان مازندران برگزارشد.

 حجت‌الاسلام ولی نژاددرمراسم افتتاحیه این اردو با اشاره به این که یک جوان چه خصوصیاتی باید داشته باشد گفت: جوان علی رغم اینکه دارای شور و احساس و غرور است باید خود را کنترل کند وخود را متخلق به صفات خوب مانند احترام به پدر ومادر، شجاع در برابر هوسها واخلاق حسنه کند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان،عادت خوب به نیکی ها ودوست داشتن مردم را از دیگر صفات پسندیده جوان خوب عنوان کرد واظهار داشت: به بزرگترها احترام گذاشتن، لجوج نبودن،خوش اخلاقی، پایبند بودن وبه دین و عقیده ى خود، نماز اول وقت خواندن. روزه گرفتن و عفت ورزیدن از جمله ویژه گیهای یک جوان مسلمان است که باید به آن پاپبند باشند تا درمسیر حق گام بردارند.
عضوشورای فرهنگ عمومی استان خاطرنشان کرد:از نظر اسلام یک جوان همیشه و مودب و فروتن است وبا دیگران با مهربانى و تواضع برخورد و بى منت کمک می‌کند، درد دیگران را درد خود ومشکل دیگران را مشکل خود می داند.
گفتنی است، این اردو بمدت دو روز ۹و۱۰ تیرماه۹۷با حضوربرادران وخواهران بطورجداگانه برگزارشد.
نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک