مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1397/03/06 تعداد بازدید: 258
print
برنامه های قرآنی زمینه ساز تدبر در قرآن باشند

آیت الله نورمفیدی گفت: برنامه های قرآنی زمینه ساز تدبر در قرآن باشند.

آیت‌الله سیدکاظم نورمفیدی گفت: گوش کردن با آیات قرآن نیز سبب تحول در دل انسان می‌شود و باید مجامع قرآنی را در استان گسترش دهیم و برنامه‌های قرآنی باید زمینه‌ساز تدبر در قرآن باشند.
 
نماینده ولی‌فقیه در استان گلستان در سومین همایش بزرگ فعالان قرآنی استان گلستان اظهار داشت:‌ ماه مبارک رمضان فرصت مغتنمی است تا به فعالیت‌های قرآنی بپردازیم و در این ماه جوانان نباید از نماز شب غافل شوند.
وی تصریح کرد:‌ سال‌ها است که استان گلستان در بخش قرائت و تلاوت قرآن کریم متوقف شده و باید راهی را دنبال کرد که بتوان محتوای قرآنی را در جامعه توسعه یابد. قرآن کریم در زندگی نقش موثری دارد و جامعه نیاز به تدبر در آیات قرآن دارد.
نورمفیدی یادآور شد: ‌نیاز است که جوانان ما با معنی آیات شریفه قرآن آشنا شوند و تلاوت به تنهایی در زندگی آنها تاثیرگذار نخواهد بود.
وی افزود: ‌نباید جوانان جامعه از اندیشه و تدبر در مفهوم آیات قرآن به دور بماند و نیاز است همزمان با تلاوت و قرائت مسیری دنبال شود تا به تدبر در قرآن پرداخته شود.
نماینده ولی‌فقیه در استان گلستان یادآور شد:‌ گوش کردن با آیات قرآن نیز سبب تحول در دل انسان می‌شود و باید مجامع قرآنی را در استان گسترش دهیم.
نورمفیدی تاکید کرد:‌ برگزاری چنین همایش‌هایی گام بزرگی برای توسعه فعالیت‌های قرآنی در استان است تا بتوانیم ضمن تلاوت و حفظ قرآن به محتوای این کتاب آسمانی نیز وارد شویم.
گفتنی است، این مراسم که سوم خرداد۹۷درمصلای وحدت گرگان باحضور مهدی قره شیخلو رئیس دارالقرآن الکریم سازمان تبلیغات اسلامی کشوربرگزارشد از خانواده سردار شهید علی رضا طغرائی تنها سردار شهید سوم خرداد استان گلستان و آزادسازی خرمشهر تجلیل شد.
نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک