مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1397/06/20 تعداد بازدید: 240
print
با حضور وزیر اطلاعات: همایش طلایه داران تبلیغ در گلستان برگزار شد

همایش طلایه داران تبلیغ با حضور وزیر اطلاعات در گرگان برگزار شد.

 حجت‌الاسلام سید محمود علوی، پیش از ظهر یکشنبه ۱۸ شهریور ۹۷ در همایش طلایه داران تبلیغ که در امامزاده عبدالله(ع) گرگان برگزار شد، وزارت اطلاعات را حافظ امنیت مردم دانست و اظهار کرد: مردم می توانند با ستاد مردمی در استانها و تلفن ۱۱۳ در ارتباط باشند و یا اخبار را از طریق سایت دنبال کنند.

وی با بیان این که آشنایی با معارف اسلامی، انسان را در جایگاه بسیار بالایی قرار می دهد، افزود: امروز خطرات در جنبه های مختلف کشور ما را تهدید می‌کند و یکی از مهمترین باورهای دینی مردم حراست از مرزهای اعتقادی است که از مرزهای جغرافیایی هم مهمتر است.

علوی با بیان این که اثرگذاری آیات و روایات در جامعه بیشتر است، افزود: کار علما تبلیغ معارف اسلامی است و ما با ورود به حوزه علمیه این مسئولیت را بر عهده گرفتیم.

در ادامه،نماینده ولی فقیه در گلستان اظهار کرد: امروز بسیاری از دشمنان اسلام درصدد ایجاد شکاف بین مردم و نظام هستند و این مساله وظیفه روحانیون را برای برخورد با دسیسه های آنان و ممانعت از تفرقه سنگین تر کرده است.

آیت الله نورمفیدی افزود: امروز علمایی که در مناصب اداری قرار دارند نباید وظیفه اصلی خود را که تبلیغ دین و دعوت مردم به آرامش است را فراموش کنند.

وی گفت: اسلام آمده برای اینکه دشمنی‌ها را تبدیل به دوستی کند حتی با افراد غیر مسلمان بایدرفتار محسنانه و نیکوکارانه داشته باشیم.

در پایان سید مناف هاشمی، اظهار کرد: به رغم پدیده های ضد امنیتی گلستان در وضعیت امنیتی و سیاسی مطلوبی قرار دارد.

استاندارگلستان افزود: یکی از مهمترین دلایل ایجاد امنیت در استان گلستان وحدت اقوام و اتحاد آن بایکدیگر است که این مهم با درایت نماینده ولی فقیه در گلستان و نیروهای امنیتی به وجود آمده است.

هاشمی افزود: در اغتشاشات دی ماه ۹۶ گلستان از جمله استان های بود که کمترین میزان خسارت و اعتراض ها را در آن زمان نسبت به برخی استان ها داشت.

نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک