مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1398/11/18 تعداد بازدید: 19
print
 با حضور رئیس دفتر رئیس جمهور؛ دو هزار و پانصدمین واحد مسکونی در مناطق سیل زده گلستان واگذار شد

آق قلا- با حضور رئیس دفتر رئیس جمهور و استاندار گلستان دو هزار و پانصدمین واحد مسکونی احداثی در مناطق سیل زده گلستان توسط بنیاد مسکن انقلاب اسلامی واگذار شد.

دو هزار و پانصدمین واحد مسکونی در مناطق سیل زده گلستان واگذار شد
 
آق قلا- با حضور رئیس دفتر رئیس جمهور و استاندار گلستان دو هزار و پانصدمین واحد مسکونی احداثی در مناطق سیل زده گلستان توسط بنیاد مسکن انقلاب اسلامی واگذار شد.
 
عصر جمعه، با حضور رئیس دفتر رئیس جمهور و استاندار گلستان دو هزار و پانصدمین واحد مسکونی احداثی در مناطق سیل زده گلستان و ششصدمین واحد مسکونی احداثی در شهرستان سیل‌زده آق‌قلا توسط بنیاد مسکن انقلاب اسلامی به خانواده سیل‌زده واگذار شد.
 
محمود واعظی رئیس دفتر رئیس جمهور در این مراسم که با حضور حق شناس استاندار گلستان و دیگر مدیران استانی و شهرستانی برگزار شد با ابراز خوشحالی نسبت به اینکه بعد ازگذشت حدود ۱۱ ماه از حادثه سیل و تخریب کامل این خانه، خانواده در واحد مسکونی تازه‌ساز مستقر می شوند، اظهارکرد: دولت به قول و تعهد خود در مورد بازسازی کامل واحدهای خسارت دیده ناشی از سیل در استان عمل خواهد کرد.
 
لازم به ذکر است از مجموع هفت هزار و ۷۰۰ واحد تخریبی خسارت دیده از سیل استان گلستان دو هزار و ۵۰۰ واحد مسکونی شامل دو هزار و ۲۳۲ واحد در روستاهای استان و ۲۶۸ واحد در شهرهای آق‌قلا، گمیشان، گنبد و مینودشت، آماده بهره‌برداری و واگذاری به سیل‌زدگان شده است.
 
گفتنی است مجموع اعتبارات تسهیلاتی و بلاعوض به واحدهای مسکونی ساخته شده مبلغ دو هزار میلیارد ریال بوده که از مبلغ فوق حدود هزار و ۴۰۰ میلیارد ریال تسهیلات با سود کم و مابقی به صورت کمک بلاعوض به واحدهای مذکور تعلق گرفته است.
نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک