مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1396/07/17 تعداد بازدید: 114
print
بانوان پرچمدار رسالت زینبی در احیای امر به معروف باشند

حجت الاسلام رضا دیلمی گفت: جامعه بانوان انقلابی باید پرچمدار رسالت زینبی در احیای امر به معروف باشند.

 رئیس اداره تبلیغات اسلامی آزادشهر:

بانوان پرچمدار رسالت زینبی در احیای امر به معروف باشند
 
حجت‌الاسلام رضا دیلمی گفت: جامعه بانوان انقلابی باید پرچمدار رسالت زینبی در احیای امر به معروف باشند.
 
 حجت‌الاسلام رضا دیلمی در جمع بانوان و عزادران فاطمیه آزادشهر به اهمیت جایگاه عاشورا در هدایت جامعه دینی پرداخت و افزود: برپایی مجالس عزا، گریستن، گریاندن، ذکر مصائب امام حسین(ع) و یاران باوفایش و بیان حوادث جانگداز عاشورا روش هایی بوده است که برای برپا نگه داشتن خیمه معرفت حسینی(ع) در طول تاریخ از نسلی به نسل دیگر منتقل شده است و امروز شیعه میراث دار غنی ترین و پر بهاترین فرهنگ و نهضت مقاومت، ایثار، از خودگذشتگی، امربه معروف و نهی از منکر و قیام علیه ظلم و ستم است.
 
رئیس اداره تبلیغات اسلامی آزادشهر گفت: بی شک حفظ این میراث عظیم و فرهنگ غنی و برگزاری مراسم عزاداری امام حسین(ع) از شعائر بزرگ شیعیان محسوب می‌شود که در طول تاریخ توانسته ارزش‌های مکتب تشیع را حفظ کند و از نسلی به نسل دیگر منتقل نماید و مادران به‌عنوان رکن تربیتی در محیط خانواده، نقش مهمی در انتقال این فرهنگ عظیم به فرزندان خود می باشند.
 
حجت‌الاسلام دیلمی تصریح کرد: در طول تاریخ دشمنان اسلام که رمز ماندگاری شیعه را در دوام و ماندگاری نهضت سرخ حسینی(ع) دیده اند، سعی کرده اند تا با ایجاد جریانات انحرافی و به وجود آوردن بدعت و انحراف در عزاداری و سوگواری سید و سالار شهیدان، این گنجینه عظیم معرفت را از مسیر اصلی خود که هدایت خیل عظیم بشریت به سوی کمال و تعالی است، جدا کرده و بزرگترین مکتب معرفت افزایی شیعه در طول تاریخ را دستخوش انحراف سازند.
 
این کارشناس مذهبی اظهار داشت: جامعه بانوان انقلابی علاوه بر اینکه باید پرچمدار رسالت زینبی در مبارزه با استکبار و احیاگران امر به معروف و نهی از منکر باشند باید هوشیار و بیدار، تحرکات دشمن را زیر نظر داشته باشند و با تاسی به گفتمان عاشورا در مباحث تربیتی در مقابل جنگ نرم دشمن ایستادگی و با آن مقابله کنند.
نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک