مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1397/09/04 تعداد بازدید: 151
print
بازدید رئیس تبلیغات اسلامی مینودشت از کتابخانه روستای صفی آباد

حجت الاسلام صفی الحسنی به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی از کتابخانه عمومی سید احمد خمینی (ره) روستای صفی آبادبازدید کرد.

حجت‌الاسلام صفی الحسنی ۲۵ آبان ۹۷ به مناسبت هفته کتاب و کتاب خوانی از کتابخانه عمومی سید احمد خمینی (ره) روستای صفی آبادمینودشت بازدید کرد و از نقش و جایگاه کتاب در تبیین باورهای دینی جوانان سخن گفت.

 
رئیس اداره تبلیغات اسلامی خاطر نشان کرد: روستای صفی آباد ظرفیت بسیار بالایی برای انتخاب به‌عنوان روستای دوستدار کتاب دارند و حتی این روستا از کتابخانه ها و افراد کتابخوان و کتابدارانی برخوردار هستند که مانند آن در مرکز شهرستان وجود ندارد.
 
وی درادامه اضافه افزود: فرهنگ سازی و کتابخوانی روستاها بیش از توسعه و آبادانی روستاها اهمیت دارد؛ بیشتر کسانی که در روستاها از دوران کودکی در کتابخانه ها حضور پیدا می‌کنند افرادی هستند که در آینده وزیر و وکیل جامعه می شوند.
 
گفتنی است،کتابخانه عمومی سید احمد خمینی روستای صفی آباد تنها کتابخانه عمومی در سطح روستاههای این شهرستان است که بیش از ۳ هزار جلد کتاب در این کتابخانه با موضوعات دینی، فرهنگی،مذهبی، علمی و کودکان وجود دارد.
نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک