مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1397/05/17 تعداد بازدید: 70
print
بازدید حجت الاسلام جعفر کوهستانی از کلاس قرآن روستای خواجه نفس بندرترکمن

رئیس اداره تبلیغات اسلامی بندرترکمن از کلاس قرآن روستای خواجه نفس بندرترکمن بازدید کرد.

در این بازدید حجت ­الاسلام جعفر کوهستانی ضمن خدا قوت به سولماز قلی زاده مربی قرآن روستای خواجه نفس، گفت: بنابر روایتی از پیامبر گرامی اسلام برترین امت کسی است که قرآن را یاد بگیرد و به دیگران تعلیم دهد بنابراین همه ما باید قدر این لطف الهی را بیشتر از قبل بدانیم.

 
رئیس اداره تبلیغات اسلامی بندرترکمن با بیان اینکه منطقه خواجه نفس منطقه ای بسیار مستعد برای فعالیت های قرآنی است، اظهار داشت: در این منطقه یک خانه قرآن روستایی و شش کلاس قرآن در حال فعالیت است که نشانگر علاقه بسیار زیاد اهالی منطقه به علوم و معارف قرآنی است.
 
در ادامه سولماز قلی زاده مربی قرآن روستای خواجه نفس بندرترکمن با تشکر از حمایت های انجام شده توسط اداره تبلیغات اسلامی بندرترکمن،گزارشی از روند برگزاری کلاس قرآن روستا را ارائه نمود.
 
گفتنی است، این بازدید در تاریخ ۱۶ مرداد ماه ۹۷ انجام شد.
نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک