مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1397/04/14 تعداد بازدید: 120
print

مدیرکل فرهنگی، رسانه و فناوری نوین سازمان تبلیغات کشور به اتفاق هیئت همراه از پایگاه های فرهنگی و اجتماعی شهرستان گرگان بازدیدکرد.

 حجت‌الاسلام احمد صحت قول به همراه علی اکبر سایری معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی گلستان از پایگاه های فرهنگی و اجتماعی انجیراب،اوزینه و قلعه حسن شهرستان گرگان بازدید کرد.

 
مدیرکل فرهنگی، رسانه و فناوری نوین سازمان تبلیغات کشور با تاکید براینکه طرح پاتوق محله باید در تمام پایگاه های فرهنگی و اجتماعی باید اجرا شود افزود: با اجرای این طرح آن محله نمود بیشتری پیدا می‌کند که در این طرح همه بصورت یک میدانگاه جمع می شوند و برنامه های متنوع فرهنگی توسط همین پایگاه ها به اجرا در می آید و در این طرح مردم از یک فضای رسمی مثل مساجد، حسینیه ها و... به فضای شاد و آموزشی در محیط باز کشانده می شوند.
 
وی با بیان این مطلب که پایگاه های فرهنگی و اجتماعی نقش مهمی در ایجاد نشاط اجتماعی دارند گفت: این پایگاه ها باید روحیه نشاط و امیدواری را در مردم فراهم سازند.
 
مدیرکل فرهنگی، رسانه و فناوری نوین سازمان تبلیغات کشور با بیان اینکه نشط به دوصورت ظاهری و باطنی است گفت: نشاط باطنی در کشور ما کمرنگ شده است و باید این نشاط را در مردم بیشتر کرد که پایگاه های فرهنگی در این امر نقش مهمی دارند.
 
وی ابراز کرد: عملکرد فعالیت های پایگاه های فرهنگی و اجتماعی باید طوری باشد که جلوی آسیبها گرفته شود و روحانیون نقش مهمی در کاهش آسیب های اجتماعی به‌ویژه طلاق دارند و بسیار هم تأثیرگذار هستند و از آنجایی که روحانیون از اقشار تأثیر گذار جامعه هستند، حضور آنها در مناطق محروم و حاشیه نشین می تواند بسیار مؤثر و ارزشمند باشد.
 
صحت قول با بیان این مطلب که سن بلوغ پایین آمده است گفت: بلوغ زودرس باعث پرخاشگری فرد می‌شود و باید در این خصوص آموزشهای لازم که چه مواردی باعث بلوغ زودرس می‌شود برای دانش آموزان برگزار شود.
نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک