مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1397/05/13 تعداد بازدید: 156
print
انجمن خیرین مسکن ساز باید در 14 شهرستان گلستان فعال شود

استاندار گلستان با تاکید بر اینکه از ظرفیت خیرین در زمینه مسکن هم استفاده شود، اظهار کرد: انجمن خیرین مسکن ساز باید در 14 شهرستان استان فعال شود تا این اقدامات علاوه بر مرکز استان در سایر شهرستان ها نیز صورت پذیرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان،دکتر سید مناف هاشمی عصر امروز 13 مرداد در مجمع عمومی خیرین مسکن ساز گلستان که با حضور آیت ا.. نورمفیدی نماینده ولی فقیه در گلستان برگزار شد، تصریح کرد:کمبود مسکن آزار دهنده‌ترین مشکل مردم است و احساس آرامش و امنیت بیشتر، از برکات تولید مسکن در جامعه است.
وی مسکن سازی برای افراد نیازمند را ضروری دانست و افزود: همه ما وظیفه داریم در جهت رفع مشکل نیازمندان کوشا و همه تلاش خود را برای مسکن دار شدن آنان در زمان بندی مناسب و با رعایت کیفیت و استانداردهای لازم انجام دهیم.
استاندار گلستان با اشاره به اینکه در گلستان حدود 600 خانوار 2 معلول یا بیشتر وجود دارد، خاطر نشان کرد: بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی به ساخت مسکن برای این عزیزان توسط مجمع خیرین استان به هر خانواده 15 میلیون تومان کمک می کند.
دکتر هاشمی با بیان اینکه انجمن خیرین ورزشی را در وزارت ورزش راه انداختیم که در سال دوم پیشرفت خوبی داشت،گفت:امیدوارم فرهنگ سازی به گونه ای باشد که موضوع خیرین قابل تعمیم برای سایر موارد از جمله مسکن در کشور شود.
همچنین در این جلسه نماینده ولی فقیه در گلستان مسئله بی خانمانی را برای خانواده هایی که مسکن ندارند عذاب آور دانست و افزود:اگر این درد را از دل مردم بردارید کار بسیار بزرگی را انجام دادید و باعث خوشنودی آنها و خدواند خواهید شد.
حضرت آیت ا.. نورمفیدی تصریح کرد:خانه دار کردن مردم باعث می شود کاری برای مردم انجام دهید،قلبی را خوشحال کنید و غمی را هم از بین مردم بردارید.
نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک