مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1396/12/13 تعداد بازدید: 236
print
انتقال آرامستان گرگان به نقطه ای دیگر به صورت جدی پیگیری شود

رئیس شورای اسلامی شهر گرگان: انتقال آرامستان گرگان به نقطه ای دیگر به صورت جدی پیگیری شود

 رئیس شورای اسلامی شهر گرگان:

انتقال آرامستان گرگان به نقطه ای دیگر به صورت جدی پیگیری شود
 
فائزه عبداللهی گفت: انتقال آرامستان گرگان به نقطه ای دیگر به صورت جدی پیگیری شود.
 
فائزه عبداللهی در صحن علنی شورای شهر گرگان با بیان این که آرامستان گرگان ظرفیت پذیرش اموات را تا چند سال آینده ندارد، افزود: زمین جدید آرامستان باید از سوی شهرداری پیگیری شود.
 
کارشناس آموزش اقشار تاثیرگذار اداره کل تبلیغات اسلامی گلستان، وجود قبر چهار طبقه در آرامستان را مغایر با فرهنگ شهر گرگان دانست و گفت: پذیرش این موضوع برای شهروندان قدری دشوار است.
 
رئیس شورای اسلامی شهر گرگان با اعلام این مطلب که باید سه سال قبل برای ایجاد قبر چهار طبقه اقدام می شد، افزود: انتقال آرامستان به نقطه ای دیگر به صورت جدی پیگیری شود.
 
ناصر گرزین، عضو شورای اسلامی شهر گرگان در ادامه اظهارکرد: یکی از معضلاتی که شهرداری با آن روبه‌رو است انتقال آرامستان است، در ماه بین ۱۳۰ الی ۱۴۰ نفر فوتی داریم و چهار طبقه شدن قبور باید چند سال پیش انجام می شد.
 
نماینده شهرداری در این خصوص گفت: هر قبر چهار طبقه یک میلیون و ۲۰۰ هزار تومان برای شهرداری هزینه دارد.
 
روزبه کریمی، مسوول زیباسازی شهرداری گرگان هم در تکمیل این موضوع گفت: یک قبر چهار طبقه پنج متر ارتفاع و ابعاد طول و عرض آن، دو متر و ۲۰ در ۶۵ سانتی متر است.
نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک