مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1397/08/15 تعداد بازدید: 79
print
امام جمعه کلاله: استکبار جهانی دریوم الله ۱۳ آبان به ذلت کشیده شد

حجت الاسلام رضا کشیری گفت: استکبار جهانی در یوم الله 13 آبان به ذلت کشیده شد.

حجت‌الاسلام رضا کشیری در مراسم ۱۳ آبان شهرستان کلاله گفت: باید مناسبت های ۱۳ آبان را برای نسل فعلی و آینده معرفی کنیم تا سبب حرکت روبه جلوی انقلاب اسلامی شودبدون شک نقش معلمین گرامی در مدارس و بیان خاطرات آن دوران سر نوشت ساز بسیار مؤثر خواهد بود.

 
امام جمعه کلاله با اشاره مناسبت های ۱۳ آبان ادامه داد: تبعید حضرت امام خمینی (ره) و به شهادت رساندن دانش آموزان توسط رژیم سفاک پهلوی و تسخیر لانه جاسوسی آمریکای جنایتکار باعث شده که این روز را به‌عنوان روزی بدانیم که در آن روحیه استکبار ستیزی عموم ملت ایران تقویت شد.
 
وی ۱۳ آبان را روز ذلت و کوبیده شدن اهداف شوم استکبار خواند و اضافه کرد: این روز به حق انقلاب دوم نامگذاری، و باعث یکپارچه شدن ملت در دفاع از ولایت فقیه شد که نماد روحیه استکبار ستیزی و مبارزه با طاغوت و شیاطین است.
نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک