مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1397/01/13 تعداد بازدید: 283
print
اعتکاف معادل طواف خانه خداست

حجت الاسلام نور الله ولی نژاد از ثواب اعتکاف را معادل طواف خانه خدا بیان کرد و افزود:اهمیت اعتکاف در قرآن و احادیث فراوانی آمده است.

 

حجت‌الاسلام نور الله ولی نژاد در جمع معتکفین مسجد جامع بندرترکمن تصریح کرد:بهترین مبحث برای آماده شدن برای ورود به ماه مبارک رمضان مراسم اعتکاف است که بسیار ارزشمند بوده و جایگاه رفیعی دارد.

مدیر کل تبلیغات اسلامی گلستان با بهره گیری از روایات پیامبران الهی گفت: کسانی که از روی ایمان و بدست آوردن خشنودی باریتعالی معتکف می شوند، گناهانشان آمرزیده می‌شود و از تمامی آلودگیهای روحی سبک بار می شوند.

ولی نژاد اظهار کرد:اعتکاف فقط به این نیست که سه روز در مسجد حضور داشت و به عبادت پرداخت بلکه این اعتکاف باید زمینه و مقدمه ای باشد تا در خانواده و اجتماع نیز الگو بوده و بتوان تاثیر گذار بود.

وی با حضور در این مسجد با دست اندرکاران اعتکاف این مسجد دیدار و از زحمات آنان تقدیر و تشکر کرد.

 

نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک