مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1399/10/18 تعداد بازدید: 19
print
 استاندار گلستان: هرفرازوصیت نامه سردارسلیمانی یک پنداست/اخلاق؛میراث معنوی حاج قاسم

گرگان- استاندار گلستان با بیان این که هر فراز وصیت نامه سردار سلیمانی یک پند است، گفت: میراث معنوی سردار دل ها اخلاق وی است.

هرفرازوصیت نامه سردارسلیمانی یک پنداست/اخلاق؛میراث معنوی حاج قاسم
 
گرگان- استاندار گلستان با بیان این که هر فراز وصیت نامه سردار سلیمانی یک پند است، گفت: میراث معنوی سردار دل ها اخلاق وی است.
 
هادی حق‌شناس بعد از ظهر پنجشنبه در مراسم گرامیداشت سردار دلها اظهار کرد: با تاکیدی که رهبر معظم انقلاب در بیانیه گام دوم انقلاب در زمینه جوانان دارند، طبیعی است که جوانان جلوتر از بقیه در زمینه گرامیداشت یاد و خاطره سردار دلها ورود کرده و باورها و ارزش‌های انقلاب را تقویت کنند.
 
وی افزود: برای شناخت هر شخصیتی به آثار وی روی آورده و مهمترین اثر که با فکر و ذهن خلق می‌شود، وصیت نامه است زیرا هر شخص می داند که وصیت نامه در چه شرایطی خوانده می شود.
 
حق شناس اضافه کرد: شهدای گرانقدری در استان داشتیم که ماندگاری و جاودانه شدند اما سردارسلیمانی به نظر می‌رسد که جاودان تر شد و این امر نیازمند بررسی است.
 
استاندار گلستان تصریح کرد: زمانی که سردار سلیمانی شهید شد ملت عراق، سوریه، یمن و همه ملت‌های منطقه داغدار شدند.
 
وی اضافه کرد: شهید سلیمانی همواره تهذیب نفس داشت و ۴۰ ساله تذهیب نفس، ۴۰ سال نرفتن به راه انحراف و ماندن در خط مستقیم، ۴۰ سال جهاد اکبر و اصغر و ۴۰ سال بدون حاشیه بودن، مرد میدان می خواهد.
 
حق شناس بیان کرد: شهید سلیمانی ۴۰ سال با تمام وجود در همه عرصه‌ها جهاد کرد و اسطوره ای است که میراث آن فراوان است.
 
وی با اشاره به میراث ظاهری به جای مانده از سردار سلیمانی مبنی بر حفظ عراق، سوریه و ایجاد وحدت و غیره، افزود: آن چیزی که مهم تر از این مسائل است و باید به طور خاص و ویژه به آن توجه کرد اخلاق سردارسلیمانی است.
 
استاندار گلستان با اشاره به وصیت نامه سردار، گفت: وصیت نامه سردار سلیمانی یک پند است و آیندگان مطمئناً شخصیت ایشان را بهتر از ما خواهند شناخت.
نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک