مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1397/06/21 تعداد بازدید: 80
print
استاندار گلستان: مهم ترین دلیل امنیت در استان گلستان وحدت اقوام است

سید مناف هاشمی گفت:مهم ترین دلیل امنیت در استان گلستان وحدت اقوام و اتحاد آن بایکدیگر است.

سید مناف هاشمی، پیش از ظهر یکشنبه ۱۸شهریور ۹۷ در همایش طلایه داران تبلیغ که با حضور وزیر اطلاعات و در امامزاده عبدالله(ع) گرگان برگزار شد، اظهار کرد: به رغم پدیده های ضد امنیتی گلستان در وضعیت امنیتی و سیاسی مطلوبی قرار دارد.

 
استاندار گلستان ابراز کرد: یکی از مهمترین دلایل ایجاد امنیت در استان گلستان وحدت اقوام و اتحاد آن بایکدیگر است که این مهم با درایت نماینده ولی فقیه در گلستان و نیروهای امنیتی به وجود آمده است.
 
وی افزود: در اغتشاشات دی ماه ۹۶ گلستان از جمله استان های بود که کمترین میزان خسارت و اعتراض ها را در آن زمان نسبت به برخی استان ها داشت.
 
استاندار گلستان ادامه داد: یکی از اقدامات برجسته برگزاری نمایشگاه مجاهدت های خاموش بوده که انجام آن نتیجه خوبی در پی داشت.
 
هاشمی یادآور شد: با وجود مشکلات اقتصادی در کشور نرخ بیکاری گلستان از ۱۲.۶ درصد به ۸.۸ درصد کاهش یافته است.
 
وی گفت: در حوزه اشتغال رفع موانع تولید و اعطای تسهیلات روستایی گلستان در رتبه چهارم و پنجم کشور قرار دارد و این نشان دهنده آن است که اگر مسئولان در کنار یکدیگر قرار گیرند بسیاری از مشکلات اقتصادی حل خواهد شد.
 
استاندار تصریح کرد: با وجود همه فشارهایی که کشور در زمینه اقتصادی تحمل می‌کند صادرات گلستان در پنج ماهه امسال ۴۳ درصد رشد داشته است.
 
وی افزود: در زمینه مبارزه با حیف و میل های اقتصادی اتفاقات خوبی از جمله در حوزه برخورد با برخی افراد سود جو در حوزه گندم افتاده است و در حوزه سیاسی هم در برخورد با کانون های شورشی منافقان موفقیت های به دست آمده است.
 
به گفته استاندار گلستان دریافت اعتبارات ملی در کنار اعتبارات استانی از مهم ترین برنامه هایی است که در دستور کار قرار دارد و امید داریم بسیاری از طرح های مهم به خصوص در زمینه انرژی با حمایت دولت در گلستان به سرانجام برسد.
نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک