مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1397/12/16 تعداد بازدید: 260
print
استاندار گلستان در نشست هم اندیشی با معاون حقوقی رییس جمهور؛

تعدد دستورالعمل ها و بخشنامه ها روند کار را کند می کند

استاندار گلستان با اشاره به برخی تفسیر های نادرست از قوانین اظهار کرد: تعدد دستورالعمل ها و بخشنامه ها روند کار و فعالیت را در دستگاه های اجرایی کند می کند.

 
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان، دکتر سید مناف هاشمی عصر امروز پنج شنبه ۱۶ اسفند در نشست هم اندیشی با محوریت موضوعات و مسایل حقوقی با حضور دکتر جنیدی معاون حقوقی رییس جمهوری , مهندس غراوی دبیر مجمع نمایندگان استان و مدیران ارشد گلستان تصریح کرد: باید قوانین برش و بازدارندگی لازم و کافی را داشته باشند تا مانع تخلف متخلفان شود در حالیکه برخی قوانین فاقد این ویژگی و نیازمند بازنگری هستند.
وی افزود : به نظر می رسد باید معاونت حقوقی علاوه بر مسایل کلی و کلان , به آیین نامه ها نیز ورود کند تا برخی موضوعات به استان ها ابلاغ نشود.
وی یادآور شد: جرایم پایین در برخی تخلفات باعث بی اثر شدن قوانین شده است و متخلفان بدون کوچک ترین دغدغه ای به کار خود ادامه می دهند.
همچنین در این جلسه معاون حقوقی رییس جمهوری اظهار کرد: پیچیدگی و تزاحم در برخی قوانین بسیار زیاد شده و ما با اطلاع از این مسله به دنبال رفع آن هستیم.
دکتر لعیا جنیدی خاطر نشان کرد : تلاش داریم دغدغه ها و مشکلات شایع در بین استان ها را با همکاری آنها شناسایی و در جهت رفع آن تلاش کنیم.
همچنین در این نشست تعدادی از مدیران استان دغدغه ها و مسایل و مشکلات حقوقی را با معاون حقوقی رییس جمهور در میان گذاشتند.
نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک