مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1399/05/11 تعداد بازدید: 21
print
 استاندار گلستان خبرداد: تمدید محدودیت های کرونایی/ میانگین بستری روزانه به ۱۱۶ نفر رسید

گرگان- استاندار گلستان با بیان این که محدودیت های کرونایی در استان تمدید شد، گفت: میانگین بستری روزانه به ۱۱۶ نفر رسیده است.

تمدید محدودیت های کرونایی/ میانگین بستری روزانه به ۱۱۶ نفر رسید
 
گرگان- استاندار گلستان با بیان این که محدودیت های کرونایی در استان تمدید شد، گفت: میانگین بستری روزانه به ۱۱۶ نفر رسیده است.
 
هادی حق شناس ظهر یکشنبه در جلسه ستاد استانی مقابله و پیشگیری از کرونا اظهار کرد: تعداد بیماران بستری نسبت به تخت های دولتی سه به یک است.
 
وی افزود: بیماران شرق استان تمایلی به حضور در غرب استان ندارند و به همین دلیل ممکن است تعداد تخت های در این منطقه جوابگوی بیماران نباشد.
 
حق شناس بیان کرد: از نصف ظرفیت آی سی یو استان استفاده شده و وضعیت بحرانی نیست.
 
وی اضافه کرد: میانگین بستری روزانه در هفته قبل ۹۷ نفر بوده که این هفته میانگین بستری روزانه به ۱۱۶ نفر رسیده است.
 
استاندار گلستان گفت: هفته گذشته ۵۸۱ بیمار بستری در استان وجود داشت که اکنون به ۶۹۸ نفر رسیده و شاهد افزایش ۱۱۷ نفری معادل ۲۰ درصد هستیم.
 
حق‌شناس ادامه داد: محدودیت های کرونایی در استان تمدید شده و برگزاری مراسم در تالارها، تجمعات و جشن و عروسی ها ممنوع است.
 
وی با بیان این که آزمون های ملی در سطح استان برگزار خواهد شد، گفت: برای جلوگیری از برگزاری مراسم در عید قربان و عید غدیر از ظرفیت علما و روحانیون استفاده خواهیم کرد.
 
حق‌شناس افزود: گلستان به لحاظ تجهیزات درمانی دچار عقب ماندگی تاریخی است که اگرچه با کلنگ زنی های جدید هزار تخت در حال احداث است اما شاهد تفاوت چشمگیر بین استان گلستان و استان های مشابه هستیم.
 
وی تأکیر کرد: از تمام امکانات نظامی انتظامی و غیره در زمینه بهبود شیوع کرونا استفاده خواهیم کرد.
نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک