مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1398/06/17 تعداد بازدید: 43
print
استاندار گلستان: اشتغال و ازدواج آسان، آسیب های اجتماعی را کاهش می دهد

حق شناس با بیان اینکه اشتغال و ازدواج آسان، آسیب های اجتماعی را کاهش می دهد، ئگفت: همه باید همراهی لازم را در اشاعه این فرهنگ داشته باشند.

هادی حق شناس در دیدار با اعضای موسسه خیریه مصباح که در زمینه ازدواج آسان از سال 1391 مشغول به فعالیت هستند، گفت:  ازدواج امری مقدس است و کسانی که در این زمینه فعالیت می کنند شایسته تقدیر هستند.

 

استاندار گلستان با اشاره به اینکه ایجاد اشتغال، تسهیل در ازدواج و تامین مسکن برای شهروندان از وظایف دولت است، افزود: هرچه تامین این نیازها در جامعه به تاخیر بیفتد، هزینه های اجتماعی افزایش می یابد.

 

وی یادآور شد: بی شک ریشه بسیاری از آسیب های اجتماعی در عدم اشتغال و تاخیر در ازدواج است و تلاش داریم از تمام ظرفیت ها جهت رشد آمار اشتغال و ازدواج استفاده کنیم.

 

لازم به ذکر است موسسه خیریه مصباح به عنوان اولین موسسه خیریه تخصصی در زمینه ازدواج از سال 1391 فعالیت خود را آغاز کرده و در مرداد ماه سال جاری زمینه ازدواج 36 زوج جوان را در شهرستان آزادشهر فراهم آورده است.

نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک