مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1396/09/10 تعداد بازدید: 581
print
 استاندار گلستان؛ دستگاه های اجرایی 10 روز برای ارتقا ظرفیت های بودجه استان در سال 97 فرصت دارند

 استاندار گلستان؛

دستگاه های اجرایی 10 روز برای ارتقا ظرفیت های بودجه استان در سال 97 فرصت دارند
 
 استاندار گلستان با بیان اینکه 19 آذر لایحه بودجه سال آینده در مجلس شورای اسلامی مورد بررسی قرار می گیرد، اظهار کرد: دستگاه های اجرایی 10 روز برای ارتقا ظرفیت های بودجه استان در سال 97 فرصت دارند و امیدواریم مدیران استان در این زمان از ظرفیت ملی وزارتخانه های خود اعتبارات مناسبی را جذب نمایند.
 
 دکتر سید مناف هاشمی در جلسه بودجه استان که امروز چهارشنبه (8 آذر) برگزار شد، تصریح کرد: مهمترین موضوع استان در روزهای آینده جذب اعتبار برای استان در سال 97 است و باید حداقل 100 درخواست از دستگاه های اجرایی برای وزارتخانه ها داشته باشیم.
 
وی افزود: واگذاری پروژه ها به بخش خصوصی از طریق ماده 27 باید مورد توجه قرار گیرد و همچنین توجه به بخش خصوصی باید افزایش یابد و دستگاه های اجرایی درهمکاری با بخش خصوصی از یکدیگر سبقت گیرند.
 
استاندار گلستان یادآور شد: این استان سالانه به 5 هزار میلیارد تومان برای اجرای پروژه ها و رشد و توسعه نیاز دارد و طرح های گردشگری همچون تله کابین علی آباد کتول به تنهایی می تواند هزار میلیارد تومان اعتبار را به این استان وارد کند.
 
دکتر هاشمی خاطر نشان کرد: جذب مناسب اعتبارات می تواند زمینه تغییرات در استان و البته ملاک ارزیابی محسوب می شود.
 
نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک