مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1398/09/08 تعداد بازدید: 117
print
دشمنان درصدد ایجاد اختلاف بین مسؤولان نظام هستند

دشمنان درصدد ایجاد اختلاف بین مسؤولان نظام هستند تا بتوانند از آن بهره برداری کرده و در کشور بلوا و ناآرامی ایجاد کنند که البته ناکام ماندند.

 آیت‌الله سیدکاظم نورمفیدی ظهر امروز در جمع نمازگزاران جمعه گرگان اظهار کرد: در جریان سوال تعدادی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی آقای رئیس جمهور هفته گذشته در مجلس حاضر شدند، فارغ از محتوای سوالات و نحوه پاسخگویی، این حضور نماد مردم‌سالاری دینی و بیانگر پاسخگو بودن مدیران و مسوولان نظام در همه حال به مردم و نمایندگان آنان دارد.

وی تصریح کرد: نکته دیگر اینکه از یک ماه پیش برخی عناصر فتنه‌گر و ایادی دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی تلاش داشتند از یک طرف رئیس جمهور و از طرفی برخی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی را تحرک کنند تا مطالبی در این جلسه عنوان کنند که بعدا بتوانند از آن بهره‌برداری و در کشور بلوا و ناآرامی ایجاد شود.

امام جمعه گرگان خاطرنشان کرد: ولی همه شاهد بودند که هم رئیس جمهور و هم نمایندگان مجلس شورای اسلامی در کمال آرامش این جلسه را اداره کردند دشمنان انقلاب اسلامی نتوانستند به مقاصد شوم‌شان از جلسه سوال از رئیس جمهور برسند.

نورمفیدی با اشاره به شرایط حساس کشور و سوال و استیضاح‌هایی که این روزها در مجلس شورا می‌شود، تاکید کرد: نمایندگان در راستای وظیفه‌مندی خود در سوال و استیضاح از وزرا که حق قانونی‌شان است باید به شرایط زمانی و فوریت آن توجه کنند تا برای کشور مشکلی پیش نیاید.

نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک