مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1398/05/25 تعداد بازدید: 40
print
امام جمعه موقت گرگان: آلودگی جنگل ها و سواحل استان گلستان رنج آور است

امام جمعه موقت گرگان گفت: در دین ما نظافت جزئی از ایمان است اما آلودگی جنگل ها و سواحل استان گلستان رنج آور است.

حجت الاسلام قاسم لیوانی ظهر امروز در خطبه نمازجمعه گرگان اظهارداشت: شهروندان باید در کنار مدیران و برنامه ریزی آنها برای نظافت شهرها، برای حفظ پاکیزگی کوشش کنند. حفظ حرمت و حقوق شهروندی بخشی از وظایف مسلمان است و باید تلاش کنیم شهرها و خانه‌های ما رنگ و لعاب اسلامی به خود بگیرد.

امام جمعه گرگان گفت: وضعیت برخی مناطق شهری استان آزاردهنده و تاسف‌بار است و برخی شهروندان، زباله‌ها را در جوی آب و خیابان و کوچه پر می‌کنند که این شایسته نیست.

حجت الاسلام لیوانی همچنین به آلودگی جنگل‌ها و سواحل استان نیز اشاره کرد و گفت: وضعیت این مناطق رنج‌آور است؛ حیات یک مسلمان شامل محل زندگی و پوشش و لباس باید ویژه و منحصر به فرد و در حد ایده‌آل و مطلوب باشد.

امام جمعه گرگان به کودتای 28 مرداد سال 1332 و خیانت‌های آمریکا و انگلیس در برابر دولت قانونی مصدق اشاره کرد و گفت: دخالت‌های غیرقانونی این 2 عنصر استکباری در ایران بارها و بارها ثابت شده و به تازگی نیز نویسندگان خود این کشورها به کینه توزی‌ها انگلیس و آمریکا طراحی ملت ایران اعتراف کرده‌اند.

لیوانی در ادامه مردم را به تقوای الهی توصیه کرد و فزود: همه مستکبران مخصوصاً آمریکا و انگلیس در همه جای عالم به فکر سلطه بر دیگر کشورها هستند.

وی به عید غدیر غم اشاره کرد و گفت: در آخرین حج پیامبر، ایشان هم در مکه و هم در جحفه سخنرانی‌هایی مبنی بر امامت و جانشینی امام علی (ع) داشتند.

امام جمعه موقت گرگان به سخن پیامبر اشاره کرد و گفت: پیامبر فرمود من بر هر کسی که ولایت دارم علی (ع) هم بر او ولایت دارد.

نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک