مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1396/10/21 تعداد بازدید: 132
print
ژست های دلسوزانه آمریکایی ها سبب فریب ملت ایران نخواهد شد

حجت الاسلام حسینی گفت: ژست های دلسوزانه آمریکایی ها سبب فریب ملت ایران نخواهد شد.

 رئیس اداره تبلیغات اسلامی علی آبادکتول:

ژست های دلسوزانه آمریکایی ها سبب فریب ملت ایران نخواهد شد
حجت‌الاسلام حسینی گفت: ژست های دلسوزانه آمریکایی ها سبب فریب ملت ایران نخواهد شد.
 
حجت‌الاسلام سیدعلی حسینی در جمع نمازگزاران مسجدجامع روستای جهان بینی با بیان اینکه، ژست های دلسوزانه آمریکایی ها سبب فریب ملت ایران نخواهد شد، گفت: ملت ایران به خوبی با نیات پلید دولتمردان آمریکایی آشنا هستند.
 
رئیس اداره تبلیغات اسلامی علی آبادکتول، با اشاره به این که مردم نسبت به مسائل اقتصادی، گرانی و بیکاری در کشور اعتراض دارند به حق و قانونی است، خاطرنشان کرد: امید آن داریم که به زودی این مسائل در کشورمان رفع شود تا شاهد برون رفت کشور از مشکلات اقتصادی باشیم.
 
وی با اشاره به این که کشور با وجود همه این مشکلات امروز در عرصه های بسیاری به پیشرفت های گسترده ای دست پیدا کرده است، ابراز داشت: ملت بزرگ ایران همه مشکلات و سختی ها را در چهار دهه اخیر تحمل کردند و امروز ایران اسلامی به یک کشور قدرتمند و تأثیر گذار در جامعه جهانی تبدیل شده است.
 
حجت‌الاسلام حسینی در پایان، خاطرنشان کرد: آمریکایی ها باید بدانند که با این اظهارات دلسوزانه نمی توانند ملت بزرگ ایران را فریب دهند.
نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک