مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1396/09/12 تعداد بازدید: 323
print
هدف دشمنان تفرقه افکنی بین مسلمانان است

استاد حوزه علمیه اهل سنت روستای آزادتپه: هدف دشمنان تفرقه افکنی بین مسلمانان است

 استاد حوزه علمیه اهل سنت روستای آزادتپه:

هدف دشمنان تفرقه افکنی بین مسلمانان است
 
نظری گفت: هدف دشمنان تفرقه افکنی بین مسلمانان است.
 
 آخوند محمد نظری از علمای اهل سنت در نشست با حجت‌الاسلام حسینی رئیس اداره تبلیغات اسلامی علی آبادکتول، با تاکید بر اینکه تفرقه‌افکنی در بین مسلمانان از مهم ترین اهداف دشمن است، گفت: آل‌سعود در جهان اسلام به‌عنوان خطری بزرگ مطرح است اما مسلمانان باید با حفظ وحدت در مقابل بیگانگان و استکبار ایستادگی کنند.
 
استاد حوزه علمیه اهل سنت روستای آزادتپه، اظهار داشت: مردم بزرگ ایران اسلامی و مسلمانان جهان باید در مقابل توطئه های آل سعود هوشیار و متحد باشند.
 
وی با تاکید بر اینکه امروز وحدت از ضروریات است، تصریح کرد: به برکت انقلاب اسلامی و رهنمودهای رهبر معظم انقلاب، ملت ایران اسلامی با هوشیاری توطئه های دشمنان را خنثی کرده اند و در مسیر ترویج وحدت در جوامع اسلامی حرکت می‌کنند.
نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک