مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1399/12/09 تعداد بازدید: 39
print
نماینده ولی فقیه در گلستان: وعده های رئیس جمهور در گلستان اجرایی شود

گرگان- نماینده ولی فقیه در گلستان با اشاره به برخی از وعده های رئیس جمهور در استان مانند طرح زهکشی اراضی، طرح گردشگری آشوراده و غیره گفت: این وعده ها باید اجرایی شود.

 آیت الله سیدکاظم نورمفیدی بعدازظهر شنبه در ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی اظهارکرد: اعتقادات، رفتار و اخلاق سرمایه انسان بوده و برخی از مشکلات را خودمان ایجاد می کنیم.

وی افزود: بدترین زاد و توشه برای قیامت این است که نسبت به بقیه دشمنی و ظلم کنیم.

نماینده ولی فقیه در گلستان، خدمت به مردم را بهترین زاد و توشه اعلام کرد و گفت: کشور ما بر پایه اهل بیت شکل گرفته و بهترین زاد و توشه ما این است که در راه پیشرفت و اقتصاد کشور خدمت کنیم.

نورمفیدی اضافه کرد: تکیه به توان و استعداد و منابع داخل و نگاه به بیرون می تواند سبب جهش تولید و بالا بردن کیفیت شود.

وی ادامه داد: باید موانع تولید از بین برداشته شده تا بتواند در تأمین معاش مردم موثر باشد.

نماینده ولی فقیه در گلستان با بیان اینکه مبارزه با فساد از مهم ترین مسائلی است که باید مورد توجه قرار گیرد، گفت: مبارزه با فساد یک اصل الهی، انسانی و تکلیف است که باید طوری باشد که دست ها به سوی تولید در برابر آن نلرزد.

امام جمعه گرگان گفت: در سفر اول رئیس جمهور دو وعده داده شده که یکی از وعده ها زهکشی اراضی بود که بخشی از آن انجام شده و بر روی زندگی مردم اثر موثری گذاشته است.

وی اضافه کرد: ۲۸۰ هزار هکتار اراضی قرار بود که زهکشی شود که ۱۲۰ هزار هکتار زهکشی شده که باید تا پایان دولت زمینه تکمیل این طرح انجام شود.

نورمفیدی به طرح گردشگری جزیره آشوراده گفت: رئیس جمهور نسبت به طرح گردشگری آشوراده قول داده که با گذشت چند سال فرازوشیب زیادی را طی کرده است.

وی با بیان اینکه این طرح هنوز به جایی نرسیده است که باید زودتر مشکل آن برطرف شود، گفت: خلیج گرگان هم خشک شده و باید علاج بخشی شود.

نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک