مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1396/12/15 تعداد بازدید: 236
print
مهمترین سلاح دشمن در جنگ نرم، ماهواره است

رئیس اداره تبلیغات اسلامی کردکوی مهمترین سلاح دشمن در جنگ نرم، ماهواره است

 رئیس اداره تبلیغات اسلامی کردکوی

مهمترین سلاح دشمن در جنگ نرم، ماهواره است
حجت‌الاسلام محمودی بیان کرد: ماهواره یکی از سلاح‌های مهم و تأثیرگزار دشمن در جنگ نرم و عرصه مقابله با ملت ایران است.
 
حجت‌الاسلام غلامحسین محمودی در جمع مردم روستای چهارده کردکوی،با بیان اینکه دوران جنگ فیزیکی و رودررو به پایان رسیده و دشمن توان فکر تجاوز نظامی به ایران اسلامی را از سر بیرون کرده است، افزود: جنگ امروز دشمن جنگ نرم است ودر این جنگ ماهواره یکی از سلاح‌های مهم و تأثیرگزار دشمن در عرصه مقابله با ملت ایران است.
 
وی در ادامه با اشاره به نقش و اثرات مخرب ماهواره در زندگی انسان،گفت:ماهواره از طریق عادت دادن چشم به مشاهده اعمال ناپسند انسان راه در گناه غرق می‌کند.
 
رئیس اداره تبلیغات اسلامی کردکوی در ادامه تصریح کرد:دشمنان ما برای رسیدن به اهداف خود از هر فرصتی استفاده می‌کنند و ماهواره هم بیشترین تاثیر را در این راه دارد تا جایی که برنامه های ماهواره ای که شهروندان کشورهای آمریکا، انگلیس و… باید هزینه زیادی برای تماشای برنامه های پخش شده از شبکه های ماهواره ای پرداخت کنند این برنامه ها به صورت رایگان برای کشورهای اسلامی بخصوص ایران پخش می‌شود.
 
حجت‌الاسلام محمودی در خاتمه افزود:ماهواره بر اخلاق، فکر و روح جوانان تأثیرات مخرب دارد، وجود ماهواره در خانواده بر تمام مسائل زندگی اثرگذار خواهد بود و در خانواده‌ها باعث بی عفتی و از همه مهمتر باعث ایجاد مشکلات در روابط زناشویی می‌شود و در نهایت منجر به ازهم پاشیده شدن خانواده ها در جامعه می‌شود که متأسفانه اکثر خانواده ها از اثرات آن بی‌خبرند.
نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک