مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1399/01/17 تعداد بازدید: 9
print
 معاون دانشگاه علوم پزشکی گلستان: بار مراجعات به بیمارستان های گلستان ۷۰ درصد کاهش یافت

گرگان- معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی گلستان با اشاره به کاهش شیوع و بروز بیماری کرونا در استان گلستان، گفت: بار مراجعات به بیمارستان های گلستان ۷۰ درصد کاهش یافت.

بار مراجعات به بیمارستان های گلستان ۷۰ درصد کاهش یافت
 
گرگان- معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی گلستان با اشاره به کاهش شیوع و بروز بیماری کرونا در استان گلستان، گفت: بار مراجعات به بیمارستان های گلستان ۷۰ درصد کاهش یافت.
 
سراج الدین عارف نیا اظهارکرد: روند کاهشی شیوع و بروز کرونا را طی روزهای اخیر در استان شاهد هستیم و نسبت به پیک بیماری (هفته سوم اسفند)، بار مراجعات به بیمارستان های گلستان ۷۰ درصد کاهش یافته است.
 
وی با بیان این که هم اکنون حدود ۴۰۰ بیمار کرونا و یا مشکوک به کرونا در استان بستری هستند، افزود: احتمالا این رقم تا دو الی سه هفته به همین نحو بوده و امیدواریم که پیک دوم را شاهد نباشیم.
 
عارف نیا با بیان این که همه چیز به مردم بستگی دارد، گفت: اگر مردم قرنطینه را رها کنند شاهد پیک دوم خواهیم بود و اگر مردم مراعات کرده و در خانه بمانند پیک دومی را پیش بینی نمی کنیم.
 
وی توضیح داد که پیک جدیدی در استان اتفاق نیفتاده و اگر قرار بود شاهد پیک دوم باشیم باید تا چهاردهم فروردین ماه اتفاق می افتاد.
 
رئیس دانشگاه علوم پزشکی گلستان هم اعلام کرده بود که شدت بیماری و مرگ و میر بیماری کرونا در کشور و استان کاهش پیدا کرده و این امر حاکی از آن است که مردم همراهی خوبی را داشته اند.
 
عبدالرضا فاضل گفت که در حال حاضر در چهار بیمارستان سطح استان، بیمار کرونایی بستری نیست.
نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک