مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1399/10/22 تعداد بازدید: 24
print
 مدیر کل آموزش و پرورش گلستان خبرداد: بازگشایی مدارس و شروع آموزش حضوری از بهمن ماه

گرگان- مدیر کل آموزش و پرورش گلستان گفت: از اول بهمن ماه، دانش آموزان پایه های اول و دوم دبستان در مناطق زرد و آبی با بازگشایی مدارس به کلاس درس خواهند رفت.

بازگشایی مدارس و شروع آموزش حضوری از بهمن ماه
 
گرگان- مدیر کل آموزش و پرورش گلستان گفت: از اول بهمن ماه، دانش‌آموزان پایه های اول و دوم دبستان در مناطق زرد و آبی با بازگشایی مدارس به کلاس درس خواهند رفت.
 
احسان گوهری راد با اشاره به مصوبه ستاد استانی پیشگیری از کرونا اظهارکرد: بر طبق مصوبه این ستاد مهدهای کودک و پیش دبستانی ها استان با حداکثر ۱۰ نفر مجاز به فعالیت خواهند بود.
 
وی در خصوص بازگشایی مدارس هم گفت: از اول بهمن ماه، دانش‌آموزان پایه اول و دوم دبستان در مناطق زرد و آبی با بازگشایی مدارس به کلاس درس خواهند رفت یعنی فقط این دو گروه از دانش‌آموزان کلاس حضوری دارند و کلاس‌های شایستگی فنی دانش‌آموزان هنرستانی هم در مناطق زرد و آبی برگزار خواهد شد،
 
مدیر کل آموزش و پرورش گلستان بیان کرد: همچنین در مدارسی که تعداد دانش‌آموزان کمتر از ۵۰ نفر است که عمدتاً در مناطق روستایی و عشایری مستقر هستند در وضعیت آبی، بازگشایی مدارس را داریم، کلاس‌های درس حضوری بر اساس شیوه نامه های ابلاغی وزارت که در روزهای آتی وصول خواهدشد برگزار می‌شود و مدارس کاملاً باز خواهند بود.
نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک