مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1399/07/23 تعداد بازدید: 69
print
 مدیرکل ورزش گلستان: ۲۷۱ برنامه به مناسبت هفته تربیت بدنی در گلستان اجرا می شود

گرگان- مدیرکل ورزش و جوانان استان گلستان از اجرای ۲۷۱ برنامه فرهنگی ورزشی به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش در سراسر استان خبر داد.

۲۷۱ برنامه به مناسبت هفته تربیت بدنی در گلستان اجرا می شود
 
گرگان- مدیرکل ورزش و جوانان استان گلستان از اجرای ۲۷۱ برنامه فرهنگی ورزشی به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش در سراسر استان خبر داد.
 
 قاسمعلی برزمینی اظهار کرد:​ ۲۷۱ برنامه فرهنگی ورزشی در هفته تربیت بدنی و ورزش از ۲۶ مهرماه تا ۲۰ آبان ماه در گلستان اجرا خواهد داشت.
 
وی با بیان این نکته که باید از تهدیدهای کرونا به عنوان فرصت استفاده کرده و نگذاریم کم تحرکی باعث افسردگی و افت آمادگی جسمانی در بین آحاد جامعه شود، افزود: با توجه به اینکه امسال آغاز این هفته مصادف است با اول ماه ربیع الاول، تمام تلاش مجموعه همکاران در اداره کل ورزش و جوانان استان گلستان بر آن است تا با رعایت پروتکل های بهداشتی و حفظ امنیت جانی ورزشکاران، بتوانیم هفته ای سرشار از شور و نشاط را در استان رقم بزنیم.
 
مدیرکل ورزش و جوانان استان گلستان گفت: ورزش صبحگاهی ویژه مدیران کل استان گلستان، برگزاری مسابقات دومیدانی پیشکسوتان کشور، مسابقات مجازی و آنلاین و برگزاری پویش آماده باش و آوای ورزش در همسایگی از جمله برنامه های مهم این هفته خواهد بود.
نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک