مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1399/01/15 تعداد بازدید: 19
print
 مدیرکل ورزش و جوانان گلستان: تمام اماکن ورزشی گلستان به دلیل شیوع ویروس کرونا تعطیل است

بهمن طیبی گفت: به دلیل شیوع ویروس کرونا تمام اماکن ورزشی گلستان چه دولتی و غیر دولتی تعطیل است.

 مدیرکل ورزش و جوانان گلستان: تمام اماکن ورزشی گلستان به دلیل شیوع ویروس کرونا تعطیل است

 
بهمن طیبی گفت: به دلیل شیوع ویروس کرونا تمام اماکن ورزشی گلستان چه دولتی و غیر دولتی تعطیل است.
 
بهمن طیبی در ویژه برنامه پویش "به توان ما" در اولین تلویزیون اینترنتی استان اظهار کرد: در سالهای اخیر ۸ رویداد بین المللی در استان برگزار شد و موفقیتهای خوبی کسب کردیم که بی سابقه بود.
 
وی با بیان این مطلب که به جوانان باید فرصت بیشتری دهیم ادامه داد: استان در حوزه ورزش جوانان عملکرد خوبی داشته است و در همه سالهای انقلاب تجربه نشان داده که جوانان هرجا ورود پیدا کردند آن کار خوب انجام شد و خوب نتیجه گرفتند.
 
مدیرکل ورزش و جوانان گلستان در خصوص آخرین وضعیت ورزشگاه ۶ هزار نفری گرگان گفت: حدود ۱۰ سال پیش گلنگ احداث این ورزشگاه زده شد و در آن زمان ۱۰ درصد هم پیشرفت داشت و در زمان حال به ۹۰ میلیارد تومان اعتبار برای تکمیل این ورزشگاه لازم است.
 
وی با بیان این مطلب که در حال حاضر مهمترین چالش ورزش استان و کل دنیا، کرونا است افزود: به دلیل شیوع ویروس کرونا تمام اماکن ورزشی چه دولتی و غیر دولتی تعطیل است.
 
طیبی در خصوص المپیک کودکان ابراز کرد: برگزاری این مسابقه جز کارهای خوب و ماندگار برای استان می‌شود و بعد از رفع ویروس کرونا پیگیری این قضیه هستیم.
 
مدیرکل ورزش و جوانان گلستان در پایان با اشاره به این مطلب که در رفع همه بلایا و مصیبت ها، تشکل های مردمی و گروه های جهادی پیشقدم بودند افزود: این تشکل ها در سال گذشته در سیل هم فعالیت داشتند و از زمانی که کرونا وارد استان شد وارد میدان شدند و پای کار آمدند و ماسک، دستکش، مواد ضدعفونی، گان و... تولید و بین اقشار آسیب پذیر و بیمارستانها توزیع کردند و این روند هنوز هم ادامه دارد.
نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک