مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1399/07/23 تعداد بازدید: 48
print
 مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام گلستان: ۴۰ هزار پرس غذای گرم در مناطق محروم گلستان توزیع می شود

گرگان- مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام (ره) گلستان گفت: به مناسبت شهادت امام رضا (ع) و رحلت پیامبر(ص) ۴۰ هزار پرس غذای گرم در مناطق محروم گلستان توزیع می شود.

۴۰ هزار پرس غذای گرم در مناطق محروم گلستان توزیع می شود
 
گرگان- مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام (ره) گلستان گفت: به مناسبت شهادت امام رضا (ع) و رحلت پیامبر(ص) ۴۰ هزار پرس غذای گرم در مناطق محروم گلستان توزیع می شود.
 
محمدمهدی سلمان زاده اظهارکرد: به مناسبت شهادت امام رضا (ع) و رحلت پیامبر (ص) پخت غذای گرما در دستورکار قرار گفته و این کار با همکاری بخش های مختلف انجام می شود.
 
وی افزود: ۱۰ تن مرغ به ارزش ۱۴۰ میلیون تومان سهم ستاد اجرایی فرمان امام بوده که توزیع آن در بین هیئت های و مناطق محروم گلستان در دست انجام است.
 
وی افزود: این کار با همکاری ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) و گروه های جهادی انجام شده تا پس از طبخ غذا با همکاری نیروهای جهادی در بین نیازمندان توزیع می‌شود.
 
سلمان زاده ادامه داد: سعی شده در توزیع مرغ هیئت های مختلف استان از شرق و غرب در نظر گرفته شود.
 
وی بیان کرد: با این میزان توزیع مرغ، ۴۰ هزار پرس غذای گرم طبخ و در مناطق محروم توزیع خواهد شد.
 
مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) استان گلستان همچنین از ادامه اجرای طرح مشق احسان در استان خبر داد و گفت: از آنجایی که شیوع بیماری کرونا وضعیت معیشت بسیاری از خانواده‌ها را تحت تأثیر قرار داده با مشارکت گروه‌های جهادی، خیریه‌ها و سمن‌ها اجرای طرح مشق احسان و اهدای بسته‌های لوازم التحریر بین دانش آموزان نیازمند گلستانی ادامه دارد.
نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک