مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1399/01/17 تعداد بازدید: 9
print
مدیرکل راهداری گلستان خبرداد افزایش ۶۰ درصدی جابجایی کالاهای اساسی در گلستان

گرگان- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان گلستان گفت: از روز اول فروردین ماه تاکنون شاهد افزایش ۶۱ درصدی در صدور بارنامه ها در گلستان بودیم.

افزایش ۶۰ درصدی جابجایی کالاهای اساسی در گلستان
 
گرگان- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان گلستان گفت: از روز اول فروردین ماه تاکنون شاهد افزایش ۶۱ درصدی در صدور بارنامه ها در گلستان بودیم.
 
مهدی میقانی ظهر یکشنبه در خصوص میزان حمل و نقل بار در گلستان اظهارکرد: با توجه به نیاز مبرم مردم و بخش خدمات رسان دولت به خصوص بخش پزشکی و درمانی جهت دسترسی به کالاهای اساسی، بخش حمل و نقل جاده ای از اولین روز طرح قرنطینه خانگی در عرصه حضور داشتند.
 
میقانی افزود: از روز اول فروردین ماه تاکنون شاهد افزایش ۶۱ درصدی در صدور بارنامه ها بودیم.
 
وی با توجه به گزارش سامانه های برخط بیان کرد: طی ۱۳ روز گذشته بالغ بر ۹ هزار و ۱۰۰ بارنامه توسط شرکت های حمل و نقل باری استان صادر شده است.
 
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان گلستان در زمینه عمده محصولات جابجا شده بیان کرد: تاکنون عمده کالاهای جابجا شده شامل کالاهای اساسی مورد نیاز مردم از جمله محصولات کشاورزی، اقلام مصارف خانگی و کالاهای پزشکی و درمانی بوده است
 

میقانی با توجه به درخواست بخش حمل و نقل جاده ای استان جهت استمرار خدمات رسانی به مردم عزیز تصریح نمود: بخش حمل و نقل جاده ای بالاخص رانندگان باری با عنایت به شرایط کشور با آن به علت شیوع ویروس کرونا مواجه است، به طور داوطلبانه خواستار حضور در صحنه جهت جابجایی کالاهای اساسی موردنیاز مردم و جامعه پزشکی بودند و در این عرصه با همه مخاطرات پیش رو سربلند بوده اند. 

نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک