مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1399/06/22 تعداد بازدید: 28
print
 مدیرکل جدید استاندارد گلستان معارفه شد

گرگان- آئین تکریم و معارفه، مدیران کل سابق و جدید استاندارد گلستان برگزار شد.

مدیرکل جدید استاندارد گلستان معارفه شد
 
گرگان- آئین تکریم و معارفه، مدیران کل سابق و جدید استاندارد گلستان برگزار شد.
 
عصر شنبه با حضور معاون توسعه مدیریت، امور حقوقی و مجلس سازمان ملی استاندار ایران، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار گلستان و جمعی از مدیران دستگاه های اجرایی آیین تودیع و معارفه مدیران کل استاندارد گلستان برگزار شد.
 
در این آئین از زحمات محمود فرمانی مدیرکل سابق قدردانی و رضا دهدشتی زاده به عنوان مدیرکل جدید استاندارد گلستان معارفه شد.
 
گفتنی است که پیش از این محمود فرمانی به عنوان مدیرکل استاندارد استان اصفهان معرفی شده بود.
 
معاون توسعه مدیریت، امور حقوقی و مجلس سازمان ملی استاندارد ایران در این مراسم بر تخصص گرایی در سازمان ملی استاندارد تأکید کرد و افزود: سازمان استاندارد در سال های اخیر تحولات چشم گیری را تجربه کرده است.
 
حمید اشتری، حضور استاندارد ایران را در عرصه های بین المللی، حضوری قابل توجه و مثبت ارزیابی کرد و توسعه این جایگاه را در بهره گیری از متخصصان در انتصاب ها و نقش های کلیدی استاندارد دانست.
نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک