مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1399/12/12 تعداد بازدید: 38
print
 مدیرکل اوقاف گلستان: گلستان جزو ۵ استان برتر کشور در زمینه موقوفات است

گرگان- مدیرکل اوقاف و امور خیریه گلستان گفت: گلستان از نظر تعدد موقوفات و رقبات وقفی رتبه پنج کشور را داشته و این امر نشان می دهد مردم ما اعتقادات عمیق در زمینه خیررسانی دارند.

گلستان جزو ۵ استان برتر کشور در زمینه موقوفات است
 
گرگان- مدیرکل اوقاف و امور خیریه گلستان گفت: گلستان از نظر تعدد موقوفات و رقبات وقفی رتبه پنج کشور را داشته و این امر نشان می دهد مردم ما اعتقادات عمیق در زمینه خیررسانی دارند.
 
 حجت الاسلام روح الله سلیمانی فرد عصر سه شنبه در همایش ملی خیر ماندگار اظهار کرد: انسان ها تمایل درونی دارند تا به دیگران کمک کنند و این امر در سرشت ما ایرانیان قرار دارد.
 
مدیرکل اوقاف و امور خیریه گلستان افزود: در قرآن و روایات در مورد کمک و خیررسانی به دیگران سفارش شده است.
 
سلیمانی فرد اضافه کرد: در دوره حساس کنونی که دشمنان جنگ اقتصادی را علیه ما آغاز کرده‌اند کمک رسانی به دیگران بیشتر مورد نیاز است و می‌تواند در زمینه های ازدواج آسان، کودکان بازمانده از تحصیل، آزادسازی زندانیان، کمک به بیماران و مستمندان و اقشاری که دچار آسیب های اجتماعی هستند، گام برداشت.
 
وی بیان کرد: در نامه حضرت علی (ع) به مالک اشتر مسائلی در خصوص حقوق بشر و حقوق افراد مطرح شده که در آنجا ذکر شده مردمی که مراجعه می‌کنند دو گروه هستند یا برادر دینی بوده و یا همنوع شما هستند که باید به آنها کمک کرد.
 
سلیمانی فرد گفت: گلستان از نظر تعدد موقوفات و رقبات وقفی رتبه پنج کشور را داشته و این امر نشان می دهد مردم ما اعتقادات عمیق در زمینه خیررسانی دارند که این امر بسیار ارزشمند است.
 
مدیرکل اوقاف و امور خیریه گلستان با اشاره به مشکلات اقتصادی ناشی از کرونا و تحریم، عنوان کرد: تلاش می‌کنیم در این شرایط کارهای ویژه‌ای انجام دهیم.
 
وی همچنین به در پیش بودن پایان سال اشاره کرد و گفت: تاکنون ۶ مرحله کمک مومنانه داشتیم و برنامه‌ریزی کرده‌ایم که در انتهای سال هم یک مرحله رزمایش اجرایی انجام شود.
نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک