مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1399/01/16 تعداد بازدید: 17
print
 مدیرکل انتقال خون گلستان: اتوبوس های سیار انتقال خون گلستان از رده خارج شده است

گرگان- مدیرکل انتقال خون گلستان گفت: اتوبوس های انتقال خون گلستان قابل استفاده نیستند.

اتوبوس های سیار انتقال خون گلستان از رده خارج شده است
 
گرگان- مدیرکل انتقال خون گلستان گفت: اتوبوس های انتقال خون گلستان قابل استفاده نیستند.
 
 سیدصادق بنی عقیل عصر شنبه در ویژه برنامه پویش«به توان ما» در اولین تلویزیون اینترنتی استان، اظهار کرد: اهدا کنندگان خون می توانند هر روز صبح و عصر به پایگاه های انتقال خون در گرگان، علی آبادکتول و گنبدکاووس مراجعه کنند.
 
وی ضمن قدردانی از بسیج و سپاه استان جهت تهیه خودرو برای اهداکنندگان خون گفت: اهداکنندگان با تست و رعایت شرایط بهداشتی به سازمان انتقال خون منتقل می شوند.
 
مدیرکل انتقال خون گلستان بیان کرد: جهت تهیه دو اتوبوس انتقال خون با تجهیزات کامل به ۱۰ میلیارد تومان اعتبار لازم است و حداکثر ۲۰ سال می تواند کمک و پشتیبان سازمان انتقال خون باشد.
 
بنی عقیل با اشاره به این مطلب که اتوبوس های انتقال خون گلستان قابل استفاده نیستند، گفت: ما در سازمان انتقال خون استان دو اتوبوس دریافت خون داشتیم و این اتوبوس ها سه سال هست که قابل استفاده نیستند و باید از چرخه خارج شوند.
 
وی با اشاره به کمپین در خانه بمانیم، تاکید کرد: به مردم توصیه می‌شود برای کار های غیر ضروری از خانه بیرون نروند و مسائل بهداشتی را رعایت کنند تا این ویروس مهار شود و آرامش و وضعیت جامعه به شرایط عادی برگردد.
نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک