مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1399/01/16 تعداد بازدید: 13
print
 مدیرکل استاندارد گلستان خبرداد صدور ۱۱۳ پروانه کاربرد علامت استاندارد در گلستان

گرگان- مدیرکل استاندارد گلستان از صدور ۱۱۳ پروانه کاربرد علامت استاندارد برای فرآورده های واحدهای تولیدی استان، طی سال ۹۸ خبر داد.

صدور ۱۱۳ پروانه کاربرد علامت استاندارد در گلستان
 
گرگان- مدیرکل استاندارد گلستان از صدور ۱۱۳ پروانه کاربرد علامت استاندارد برای فرآورده های واحدهای تولیدی استان، طی سال ۹۸ خبر داد.
 
محمود فرمانی اظهارکرد: در سال گذشته در جلسات کمیته علائم و کنترل کالای برگزار شده در اداره کل استاندارد استان گلستان، تعداد ۱۱۳ پروانه کاربرد علامت استاندارد برای فرآورده های واحدهای تولیدی استان صادر شد.
 
وی بیان کرد: علامت استاندارد ایران نشانگر تعهد تولیدکننده یا ارائه‌کننده خدمت به رعایت ضوابط و موازین و استمرار انطباق مشخصات کالا با استانداردهای ملی و همچنین اطمینان خاطر در مصرف کننده است،
 
فرمانی افزود: از ۱۱۳ پروانه صادر شده برای واحدهای تولیدی استان، تعداد ۱۰۴ پروانه کاربرد علامت استاندارد اجباری و ۹ پروانه کاربرد علامت استاندارد تشویقی بوده است.
 
وی توضیح داد که بر اساس برنامه ابلاغی سازمان ملی استاندارد ایران، صدور ۷۲  پروانه کاربرد علامت استاندارد  اجباری بر عهده اداره کل استاندارد استان گلستان بوده است که شاهد تحقق ۱۴۴ درصدی عملکرد در این شاخص هستیم.
 
دبیرشورای استاندارد استان گلستان با اشاره به این که پروانه های صادر شده در صنایع نساجی و چرم، خودرو و نیروی محرکه، ساختمانی و معدنی، خدمات، برق و الکترونیک، بسته بندی و سلولزی، شیمیایی، غذایی و کشاورزی بوده است، خاطر نشان کرد: هر قدر در زمینه گسترش استاندارد سازی در جامعه به ویژه محصولات صنعتی، کشاورزی و خدماتی و ترویج آن تلاش و کوشش شود اقتصاد جامعه محکم تر می شود.
 
فرمانی تصریح کرد: طی سال ۹۸ هم ۳۰ پروانه کاربرد علامت استاندارد ابطال، ۱۰۴ پروانه تمدید، ۹ پروانه تجدید، ۲۷ پروانه تعلیق و ۲۷ پروانه هم رفع تعلیق شد.
 
وی در پایان با اشاره به اینکه رعایت استانداردها، کشور را به مسیر پیشرفت و توسعه سوق می‌دهد، خواستار توجه به این مهم از سوی تمام افراد به ویژه واحدهای تولیدی- خدماتی شد.
نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک