مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1396/07/17 تعداد بازدید: 113
print
محرم بهترین فرصت برای تعمیق بخشیدن به باورها و ارزش های دینی است

ناصر آخوند قزل بیان کرد:محرم بهترین فرصت برای تعمیق بخشیدن به باورها و ارزش های دینی است.

 استاد حوزه علیمه قازانقایه کلاله:

محرم بهترین فرصت برای تعمیق بخشیدن به باورها و ارزش های دینی است
 
ناصر آخوند قزل بیان کرد:محرم بهترین فرصت برای تعمیق بخشیدن به باورها و ارزش های دینی است.
 
ناصر آخوند قزل درمراسم سوگواری دهه محرم که با حضور رئیس اداره تبلیغات اسلامی آق قلا و کارکنان ادارات و علمای اهل تسنن و تشیع در دادگستری این شهرستان برگزارشدگفت: ایام ماه محرم و سوگواری سید و سالار شهیدان بهترین فرصت برای تعمیق بخشیدن به باورها و ارزش های دینی است.
 
استاد حوزه علمیه قازانقایه کلاله افزود:باید از این فرصت برای ترویج فرهنگ عاشورایی و فلسفه قیام امام حسین(ع) در جامعه بهره جست.
 
قزل با بیان اینکه اهل سنت محبت قلبی به اهل بیت دارند افزود: در فرهنگ اهل سنت کسی اگر محبت به اهل بیت نداشته باشد جز انسانهای بی ارزش هستند و در زندگی خیری نخواهند دید.
 
وی با اشاره به اینکه توجه به محبت پیامبر و فرزندان ایشان،سعادت دنیا و اخرت را به دنبال خواهد داشت افزود: امروز دشمنان به نام دین و اسلام سر از بدن جا می‌کنند دست نشانده دشمن هستند و باید در مقابل این حرکت ها هوشیار بود و دفاع کرد.
نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک