مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1399/07/23 تعداد بازدید: 62
print
 فرمانده سپاه نینوای گلستان: مبارزه با استکبار معطوف به یک روز خاص نیست

گرگان- فرمانده سپاه نینوای گلستان با بیان این که هفته بسیج دانش آموزی برگ زرین انقلاب است، گفت: مبارزه با استکبار معطوف به یک روز خاص نیست.

مبارزه با استکبار معطوف به یک روز خاص نیست
 
گرگان- فرمانده سپاه نینوای گلستان با بیان این که هفته بسیج دانش آموزی برگ زرین انقلاب است، گفت: مبارزه با استکبار معطوف به یک روز خاص نیست.
 
سردار علی ملک شاهکوهی صبح چهارشنبه در جلسه کمیته پشتیبانی سازمان بسیج دانش آموزی استان اظهارکرد: هفته بسیج دانش آموزی و ایام استکبار ستیزی یکی از اوراق زرین تاریخ انقلاب اسلامی است که با شکوه برگزار خواهد شد.
 
وی افزود: در گام دوم انقلاب اسلامی باید فعالیت های خود را در بسیج دانش آموزی متناسب با شرایط روز اجرا و به روز باشیم.
 
فرمانده سپاه نینوای گلستان ادامه داد: در استمرار فعالیت های خود باید باور داشته باشیم هر روز تقویم ما سالروز استکبار ستیزی است و مبارزه با استکبار فقط معطوف به یک روز خاص نیست.
 
وی گفت: تقدیم ۳۶ هزار شهید دانش آموز و فرهنگی در دهه های گذشته وظیفه سنگینی بر دوش ما گذشته و باید هرچه توان داریم در جهت خوشنودی این شهدا بکوشیم.
نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک