مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1399/01/16 تعداد بازدید: 21
print
 فرماندار گرگان: شعار سال تحت شعاع کرونا قرار نگیرد , مدیریت جهادی لازم است

گرگان- فرماندار شهرستان گرگان گفت: کرونا نباید تحقق شعار سال را تحت الشعاع قرار دهد و دستگاه ها باید با جدیت جهش تولید و اشتغال پایدار را مد نظر قرار دهند.

شعار سال تحت شعاع کرونا قرار نگیرد/ مدیریت جهادی لازم است
 
گرگان- فرماندار شهرستان گرگان گفت: کرونا نباید تحقق شعار سال را تحت الشعاع قرار دهد و دستگاه ها باید با جدیت جهش تولید و اشتغال پایدار را مد نظر قرار دهند.
 
محمد حمیدی ظهر شنبه در جلسه برنامه ریزی و هماهنگی پروژه های تولیدی سال ۹۹ و اجرایی کردن شعار سال مبنی بر جهش تولید، اظهارکرد: اولین وظیفه ما بعد از عبور از ویروس کرونا باید تحقق شعار سال در شهرستان گرگان باشد.
 
حمیدی افزود: با پشت سر گذاشتن این روزها، اجرایی کردن امتیازات دولت در بحث جهش تولید را در برنامه خواهیم داشت و نیاز است از هم اکنون اولویت سنجی صورت گیرد.
 
فرماندار گرگان گفت: برنامه ریزی و هماهنگی جهت تحقق شعارسال ۹۹ باید با نگاه جهادی در اولویت برنامه های دستگاه های اجرایی قرار گیرد.
 
وی ادامه داد: کارخانه های نیمه تعطیل و راکد در اولویت قرار خواهند داشت که بتوانند هرچه سریعتر فعالیت خود را آغاز کنند.
 
محمد حمیدی متذکر شد: اقدامات ما نباید تحت الشعاع ویروس کرونا قرار گیرد و دستگاه ها با جدیت جهش تولید و اشتغال پایدار را مد نظر قرار دهند.
 
در ادامه رضا شهمرادی، معاون امور صنایع سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گلستان گفت: ۵۰ طرح با پیشرفت فیزیکی بالای ۴۰ درصد با اعتباری بالغ بر ۳۵۰ میلیارد تومان و اشتغال ۷۵۰ نفر در شهرستان وجود دارد.
نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک