مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1396/10/19 تعداد بازدید: 191
print
فتنه گران در مقابل عزم و اراده ملت ایران محکوم  به شکست هستند

حجت الاسلام حسینی گفت: فتنه گران در مقابل عزم و اراده ملت ایران محکوم به شکست هستند.

 رئیس اداره تبلیغات اسلامی علی آبادکتول:

فتنه‌گران در مقابل عزم و اراده ملت ایران محکوم‌ به شکست هستند
حجت‌الاسلام حسینی گفت: فتنه‌گران در مقابل عزم و اراده ملت ایران محکوم‌ به شکست هستند.
 
حجت‌الاسلام سیدعلی حسینی در نشست با اساتید و طلاب حوزه علمیه امام صادق(ع) شهرستان علی آبادکتول، با بیان این که شکست فتنه‌گران در مقابل عزم و اراده ملت ایران حتمی است، گفت: فتنه‌گران در مقابل عزم و اراده ملت ایران محکوم‌ به شکست هستند.
 
رئیس اداره تبلیغات اسلامی علی آبادکتول، افزود: اعتراضات و تجمع مردم در اقصی نقاط کشور در پی افزایش قیمت‌ها و سخت شدن وضعیت معیشتی و اقتصادی است ولی دیدیم که برخی از افراد فریب‌خورده و کینه‌توز، با سوءاستفاده از موقعیت ایجادشده، نسبت به طرح شعارهای هنجارشکنانه و ایجاد بدبینی در بین مردم اقدام کردند.
 
وی تصریح کرد: البته باید بگوییم که در حال حاضر، ملت هوشیار و آگاه ایران اسلامی در مسیر پیشرفت و تکامل قرار دارد و با درس گرفتن از حوادث و اتفاقات گذشته و تجربه گرفتن از آن‌ها، فریب کینه‌توزی و غرض‌ورزی دشمنان و بدخواهان نظام و انقلاب را نخواهد خورد.
 
حجت‌الاسلام حسینی بر لزوم رسیدگی بیشتر به وضع اقتصادی و معیشتی مردم، از سوی مسؤولان تأکید کرد و اظهار داشت: راه نجات کشور از وضعیت موجود، عمل به توصیه‌های حکیمانه و شفابخش مقام معظم رهبری (حفظه الله تعالی) مبنی بر عملی کردن اقتصاد مقاومتی است و همه باید برای اجرای دقیق و موفقیت‌آمیز این برنامه تلاش کنیم.
نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک