مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1399/01/16 تعداد بازدید: 13
print
 سرپرست پلیس راهور گلستان: طرح ممنوعیت ورود پلاک های غیربومی تا ۲۰ فروردین استمرار دارد

گرگان- سرپرست پلیس راهور استان گلستان گفت: اجرای طرح ممنوعیت ورود پلاک های غیربومی به شهرهای گلستان تا ۲۰ فروردین استمرار خواهد داشت.

طرح ممنوعیت ورود پلاک های غیربومی تا ۲۰ فروردین استمرار دارد
 
گرگان- سرپرست پلیس راهور استان گلستان گفت:  اجرای طرح ممنوعیت ورود پلاک های غیربومی به شهرهای گلستان تا ۲۰ فروردین استمرار خواهد داشت.
 
سرهنگ عباس مهاجر بسطامی اظهارکرد: با همیاری و همکاری شهروندان گلستانی، طرح ممنوعیت و محدودیت تردد در روز سیزدهم فروردین ماه ۹۹ به بهترین شکل ممکن اجرا شد.
 
وی تصریح کرد: بدون مشارکت و همراهی مردم اجرای هیچ طرحی به نتیجه مطلوب نخواهد رسید.
 
بسطامی افزود: اجرای طرح ممنوعیت ورود پلاک های غیربومی به شهرهای استان تا ۲۰ فروردین استمرار خواهد داشت و از هم استانی های درخواست کردند که با همبستگی و انسجام عمومی از حضور در اماکن پرتردد و سفرهای غیرضروری خودداری کنند تا زنجیره گسترش بیماری کرونا منقطع و برای همیشه ریشه کن شود.
 
وی بیان کرد: خلوتی معابر و جاده ها به هیچ وجه نباید باعث تحریک و تشویق رانندگان به سرعت در رانندگی در سطح معابر شود چرا که کوچکترین بی توجهی به قوانین و مقررات راهنمائی می تواند بزرگترین حوادث را رقم بزند.
 
بسطامی اظهار امیدواری کرد که در سایه رعایت آحاد جامعه استانی شاهد حذف این ویروس ناخوانده و استمرار روند کاهشی تصادفات باشیم.
نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک