مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1396/12/22 تعداد بازدید: 233
print
زمان شناسی از لوازم اصلی تبلیغ روحانیون است

رئیس اداره تبلیغات اسلامی آق قلا بیان کرد:زمان شناسی، مکان شناسی و موقعیت شناسی از لوازم اصلی تبلیغ روحانیون است.

 حجت‌الاسلام میرقربان حسینی زیدی:

زمان‌شناسی از لوازم اصلی تبلیغ روحانیون است
رئیس اداره تبلیغات اسلامی آق قلا بیان کرد:زمان‌شناسی، مکان‌شناسی و موقعیت‌شناسی از لوازم اصلی تبلیغ روحانیون است.
 
حجت‌الاسلام میرقربان حسینی زیدی در دیدار با حجت‌الاسلام علی عباسیان روحانی هجرت روستای نصرت آباد گفت:حضور دائمی مبلغ در روستا یکی از کارهای تاثیرگذار است و بخش قابل‌توجهی از مردم حرف روحانیون را می‌پذیرند و مبلغان جایگاه خوب و تاثیرگذاری میان مردم دارند.
 
رئیس اداره تبلیغات اسلامی آق قلا افزود:طبق مستندات هرجا مبلغ داشتیم آسیب‌های اجتماعی در آنجا کم بوده است و ما نیز باید از این فرصت حضور به خوبی بهره ببریم.
 
وی همچنین به روحانیون جوان مستقر توصیه کرد: زمان‌شناسی، مکان‌شناسی و موقعیت‌شناسی از لوازم اصلی تبلیغ در منطقه مبلغ است و باید یک مبلغ اولویت‌ها و آسیب‌های منطقه را بسنجد و برنامه‌ریزی لازم را داشته باشد.
 
رئیس تبلیغات اسلامی آق قلا در پایان خاطرنشان کرد: تلاش کنیم تا نیازهای تبلیغی مردم را برطرف کنیم و مردم و جوانان را به سبک زندگی اسلامی هدایت نماییم.
نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک