مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1396/10/19 تعداد بازدید: 185
print
ریشه همه انحرافات در جدایی قرآن و عترت است

حجت الاسلام علی فتحی گفت:ریشه همه انحرافات در جدایی قرآن و عترت است

 رئیس اداره تبلیغات اسلامی گنبد:

ریشه همه انحرافات در جدایی قرآن و عترت است
حجت‌الاسلام علی فتحی گفت:ریشه همه انحرافات در جدایی قرآن و عترت است
 
 حجت‌الاسلام علی فتحی یکشنبه ۱۷ دیماه ۹۶گفت: قرآن سند هدایت بشر و طریقه راهنما و آموزنده مسیر الله است، بنابر این کسانی که تمسک به قرآن پیدا کنند آینده روشنی خواهند داشت.
 
رئیس اداره تبلیغات اسلامی گنبد کاووس در ادامه، اظهار داشت: استکبار تمام تلاش خود را برای قرآن هراسی به کار گرفته‌ و سعی در رواج آن دارد چون سیاستمداران مادی غرب با این کتاب آشنایی کامل دارند.
 
وی با تأکید بر اینکه تمسک به قرآن مایه نجات انسان است و ریشه همه انحرافات در جدایی از قرآن و عترت است، تصریح کرد: قرآن تنها کتاب الهام‌بخش به دنیامعرفی‌شده است، بنابر این جنجال غرب علیه کشور ایران برای این است که حاکمیت قرآن اتفاق نیفتد.
 
فتحی در ادامه با اشاره با فتنه جدیدی که دشمنان،اخیرا اغاز کردند افزود: دشمنان با خیالات واهی سعی در تضعیف جایگاه ولایت و نظام انقلاب اسلامی دارند که خوشبختانه مردم با بصیرت ایران،صف خود را از اغتشاشگران جدا کرده و با حضور در راهپیمایی ضمن محکومیت اغتشاشگران،سیلی محکمی به فتنه گران زدند.
نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک